bugün

ekşi sözlükten arak nickli yeni bir sözlük yazarı.*
5. nesil yazar.
kendisine hosgeldin diyor, aramizda bilgilerini paylasirken eglenmesini diliyoruz; ayrica buradan da ecayip heyvanlara benziyirsen´e bir sut cekip topla beraber kaleye sokmuscasina sevinerek, nanikliyoruz efenim.
(bkz: şöfeer şöfer)
hic bir müzik bilgisi olmadigi halde ogluna sarki yapan insan.
nickine koptuğum yazardır.
anasını karıştırmayın. *
ve bu mitolojik şahsın bir türlü bulunamayan sözkonusu videosu sonunda internetlerde görülmüştür.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64890/kibariyenin-annesi-sofer
o şoföre canhıraş veryansınları unutulmaz.
star tvnin mavi olduğu dönemlerden kalma bir antika parçasıdır kendisi. ayrıca unutulmaz videosunda dişlerine dikkat çekmek istiyorum. kibariyenin paralarıyla diş yaptırmış.
bütün gün "bu adam şöfer parçasıdır. şöfeeeeer tınay şöfeeeeeeer tınay şimdi bey oldu" şeklinde dolanmama neden olan pek hanımefendi bir annemiz.
gollumla ve demet akalın'la benzerliği gözlerden kaçmıyor.
bilindiği üzre şöför değildir. şöförleri de sevmez.

yıllar önce star tv de reha muhtar bir program sunuyordu. ismi anlatsam roman olur du. orada bir ünlünün hayatı anlatılır, ünlü kişi de bir perdenin arkasında sesini değiştirip konuyu yorumlardı. canlandırmalar hakkında konuşurdu. en sonunda da kim ise ortaya çıkardı. hatta ebru gündeş i falan da anlatmışlardı. bir gün kibari ye anlattılar. bölümün sonunda reha muhtar, 'bu ünlümüzü tahmin eden var mı ?' diye sorduğunda bir ablamız 'ben biliyorum kendisini. annesini de çok seviyoruz. selam söylüyoruz buradan kendisine'. peh amk. ne anneymiş.
hayatta mıdır fosilleşmiş midir bilinmiyor.
bunu söyleyene 'sen akp'ye mi karşısın yoksa islam'a mı?' sorusu sorulması gereken söylem.