bugün

Efendim sesi karizmatik olsun diye o kadar kasılarak konuşuyor ki arada sesi çatlıyor, adeta g*tünden çıkıyordu. Ayrıca o hanım hanımcık kızı o ayıya nasıl s*ktirttiniz lan.
kitapta heybetli, cani tasviri yanında aslında nazik birisi olduğu vurgulanıyor. dizideki gerdek gecesi tecavüzü kitapta öyle değil. drogo en başta nazik şekilde yansıtılsa daha güzel olabilirdi.

gerçi olsun her şeyiyle güzel. maşallah diyorum.
adamı harcadılar. tam olarak eski türk savaşçıları tadında bir karakterdi. daha fazla rol alabilirdi...
hayvani bir çekiciliği olan bir karakter. game of thrones'a renk katmıştır.
koca yürekli adam.
Çok erken harcanan efsane dizi karakteriydi. Olum reyizi birkaç sezon izleseydik bari niye bu kadar erken gitti? Ccc Üşüyoruz ccc.
12 yaşında bir kız çocuğuna tecavüz eden karakterdir. Böyle söyleyince garip oluyor değil mi?
Aquaman olarak geri dönüyor reyiz. Orda da iyi sikiyor.
khal drogo cok iyi bi abimizdi, artisliği gösterişi iyi bilirdi.. bak mesela ben bilmem. taşaklarından yürüyemezdi ben yürürüm.
7x4 de dothrakilerin başında olsaydı neler olurdu diye düşündüğüm adam. şey canavar.
Game of thrones hiç izlemedim ama o adamın dilini söktüğü sahne birçok kızı azdırmiştir herhalde. Erkek olmama rağmen ben bile azmistim.
Sevişgen bir abimizdi rahmetli.
o narin kıza öküz gibi basmıştı orospu evladı.
Dola boynumaadır.
Dola boynumaadır.
Ulan normalde kimseden korkmamda bu yabani it oglu it karşıma çıkarsa öyle bir kacarim ki...
sen o kadar savaş, cenk et, salak gibi yatağında öl sonra. valhalla'ya gidemeyecek olan savaşçı.
tecavüzcü barbar.
Çok boktan bi şekilde öldü aq. Bu adam iki kolu iki eli kesilip, on yerinden sislenerek, köpeklerin önüne atılıp geri kalan kısmı da yakılması gerekiyordu. O tarz Ölüm hiç yakışmadı ona.
atların içmediği zehirli sulardan, tahta atlarla geçip sevdiceğini yedi krallığa kraliçe yapmaya and içmiş adam gibi adam.

lakin yine sevdiceğinin mallığına öldü orası ayrı.

khal drogo ve khaleesi 7 krallığın ve özgür toprakların en güçlü çifti.
o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler.
ölmeden önce yaşayacağını yaşadı ...
Rahmetli türk başbuğu.
Mitinglerinde alanlara sigilmazdi buyuk liderdi mekani cennet olsun.
Sinek ısırığına ölen hayvanımsı canlı.