çok fena oynadığım karakterdir. %80 win ratio dominionda tek karakterlere daha rahat odaklandığı için iyidir.

taktiği ise r - q - düz atak + r - q - düz atak'tır. 16 levelda ultiyi evolve ederek 3 kere bu komboyu yaparsanız muhtemelen öldürürsünüz.
league of legends e gelen en son karakterdir. aşırı op olduğu bir gerçektir. skilleri ise muazzam. ama rengara çok özenilmiş görünmezlik zıplama falan. dediğim gibi ad carry olunca hafif de tanky olunca karşınıza kim çıksa alırsınız o derece.
rengarın amca oğludur.
Kendisi çok "overpower" olarak nitelendirilen benim de unoffical penta attğım bir çok kez pentakillimin çalındığı league of legends herosudur.
Iyi oynandiginda kuvvetli olan lol herosu. earlyde Lane de caliya girip cikip pasif ile oynayarak, aa q aa spam yapinca ciddi hasar verebiliyor. Hatta Baya iyiymis lan bu, e cooldown falan sifirlaniyor midden base e kadar zipliyorsunuz. Triforce ne derece iyi gider bilmiyorum ama zed build guzel oluyor bu arkadasa.
Artık tırt olan sinektir. Oynaması hiçbir yetenek istemeyen hero olduğu için metadan düşmesi iyi olmuştur.
rengarın çekirge misali ezdiği şampiyon.
league of legends in karakteri olan rengara karşı nefret besler. ayrıca ismi çok hoştur. avrupa taraflarında k6 diye de hitap edilir.
League of legends oyununda şuan oynadığım Peygamber Devesine benzeyen yırtıcı yaratıktır.
6.6 yamasından sonra bayağı bayağı eskisi gibi tekrar oynamaya başladığım lol şampiyonudur.
rengarın ezemediği şampiyondur. kara balta + hydra + drakhtarr sonucu tank dahil hemen hemen her şampiyona tek atar. 6 levelden sonra gelişen q bu itemler sonucu bin üzeri vurmaktadır ve dönüş sonucu 2 saniyedir. yani özetle e w q yapıldıktan sonra eğer adam yatmamışsa ki imkansız gibi birşey ultiye basıp 2 saniye boyunca takip ederek tek q ile 0 hasar alarak şampiyon yok edebilir. w ormanda işe yararken koridorda q iş yapmaktadır. öncelikle q fullenip gelişir ardından e geliştirilip w fullenir 16da w fullenip stun alınır ve çok çok rahat oyun taşır.
Bağımlılık yapan ve benim 30 seviyeden sonra sıkılıp bıraktığım strateji oyunudur. Kahramanların kostümleri para ile alınmaktadır. Burada ufak bir ayrım söz konusudur. (bkz: ayıptır)