bugün

çok fena oynadığım karakterdir. %80 win ratio dominionda tek karakterlere daha rahat odaklandığı için iyidir.

taktiği ise r - q - düz atak + r - q - düz atak'tır. 16 levelda ultiyi evolve ederek 3 kere bu komboyu yaparsanız muhtemelen öldürürsünüz.
league of legends e gelen en son karakterdir. aşırı op olduğu bir gerçektir. skilleri ise muazzam. ama rengara çok özenilmiş görünmezlik zıplama falan. dediğim gibi ad carry olunca hafif de tanky olunca karşınıza kim çıksa alırsınız o derece.
rengarın amca oğludur.
Kendisi çok "overpower" olarak nitelendirilen benim de unoffical penta attğım bir çok kez pentakillimin çalındığı league of legends herosudur.
Iyi oynandiginda kuvvetli olan lol herosu. earlyde Lane de caliya girip cikip pasif ile oynayarak, aa q aa spam yapinca ciddi hasar verebiliyor. Hatta Baya iyiymis lan bu, e cooldown falan sifirlaniyor midden base e kadar zipliyorsunuz. Triforce ne derece iyi gider bilmiyorum ama zed build guzel oluyor bu arkadasa.
arıza bir arkadaş. maksimum verimi almak için ciddi derecede tecrübeli olmak gerekiyor, garen alıp döne döne quadra atayım durumu yok yani. çoğu assassin'den daha squishy olmasına rağmen, high burst için rakibe oldukça yakın durmak zorunda olması problem. late game'de ağzına kürekle vurulmaması için early game'de caitlyn'in yaptığını (q-aa spam) ile yapmak zorunda. void spike'ın nerf sopasıyla kafası kırıldığı için ranged damage sıfıra yakın. gerçi taste their fear oyun boyunca sadece 25 mana tükettiği için tear of the goddess alıp damage potansiyelini düşürmeye de gerek kalmıyor artık. papçırıp papçırmayacağı belli olmayan ve 75 mana yiyen void spike yerine triple q ile beygir gibi akmak mümkün. özetle early game'de ezik kalmamak için kara murat gibi gördüğümüzün üstüne uçup underleveled kalmalarını sağlıyoruz, bunu yapmaya çalışırken ölürsek bir fatiha okuyoruz. kha'zix lvl 11-12 sonrası zaten kendiliğinden akıyor, önemli olan o seviyeye ilk ulaşabilen olmak.
Op ulan bu harikalar yaratıyorum, ilk 10 dereceli maçımın hepsine bunla girdim takımı taşıdım soloda.
Artık tırt olan sinektir. Oynaması hiçbir yetenek istemeyen hero olduğu için metadan düşmesi iyi olmuştur.
rengarın çekirge misali ezdiği şampiyon.
league of legends in karakteri olan rengara karşı nefret besler. ayrıca ismi çok hoştur. avrupa taraflarında k6 diye de hitap edilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.