bugün

bir tür asittir. kullanımı ve sonuçları için (bkz: bergen)
ar. surekli yalan soyleyen.
nuri alço nun en etkili sihahlarından ve tehditlerinden biri.
nitrik asit HNO3
üçüncü nesil yazar.*
suzan avcı'nın bir filmde ediz hun'un yüzüne fırlattığı kimyasal. hunharca...
kelimenin aslı için (bkz: kezzab)
bazı büyükler için küçüklere ,'' çüküne kezzab dökerim haa...'' diye bir yıldırma aracı olarak kullandıları şey.
(bkz: bergen)
şeriatın hüküm sürdüğü yerlerde genellikle evlenmek istemeyen kızların yada güzel olduğu için ailesi tarafından fazla dikkat çekiyor diye vucutlarının çeşitli yerlerine atılan asit.
şeriatın ve kezzabın sonuçlarını görmek için:
http://www.milliyet.com.t...ticleID=981387&PAGE=1
nitrik asitte denilen formulu HNO3 olan yakıcı ve delici bir nitrat türevi asitlerin içinde en fazla seyreltlerek çalişilmasi gereken asitt.
arapça da yalancı. *
ayrıca;
ph değeri düşük olan bir asit.
son derece faydalı bir asit çeşididir. sek içilmesi tavsiye edilir.
özellikle afganistanda yalnız dolaşan kadınlara okula ya da işe gittikleri için günah olduğu bahanesiyle dökülen kimyasal madde.
şarkıcı bergen'in yüzüne atılan ve yüzünün yarısının yok olmasına neden olan asit.kadın yıllarca o bölgeyi saçıyla kamufle etmeye çalışmıştır.
vajina temizliğinde kullanılması tavsiye edilen nitrik asit çözeltisidir.
nitrik asit bileşiminde üç oksijen bir hidrojen ve bir azot bulunan kuvvetli bir asittir. nitrik asit patlayıcı madde olacak kimyasalları nitrata cevirdiğinden, patlayıcı maddelerin çoğunda kullanılır. çok tehlikelidir genelde normal kullanım dışında psikopat kocaların eşlerinin suratına karşı fırlattığı nesne olup insanın suratına geldiği anda kalıcı etki bırakır. en çok rahmetli arabesk sanatçısı bergen in 1980 li yıllarda cani kocası tarafından yüzüne fırlatılmış, aylarca hastane de yatmış bir gözünü kaybetmesine neden olmuştu.
kendisi ile nitrogliserin yapılabilinen madde.

(bkz: fight club)

edit: imla
hep ictigim icecek.
bazen aroma katiyorum iciyorum.
gecen gun frambuazla karistirdim cok guzeldi tadi tavsiye ederim.yersen.
Bir çok faydalı kullanım alanı olan asit.
Şarkıcı Bergen akıllara gelir.

Kör eden madde.
Yüz yakan madde.
Standartı %65'lik olan nitrik asit'in yarı yarıya suyla seyreltilmiş halidir.

edit; bilgi veren enrtyi neden eksiliyorsunuz abicim?
Nedense akıllara bergen i getirir.

Kör edici asitik maddedir.
Aklıma hep bergen gelir.