bugün

entry'ler (8)

yaran msn iletileri

şimdi gördüğüm msn iletisi , mikrobiyoloji sığırlarada buricallaya kadar, bu arkadaş veteriner galiba.

hoca efendiyi anlama kapasitesine sahip olamamak

nediyim size ve hoca efendinize bilmyorum ki soylyecek laf bulamıyorum gerçekten sovsem mi bilmiyorum ..ama su kadarını soyluyum ki adam (adam diyorum simdi çıkarsınız hoca efendiye adam denmez diyenniz olur ) çok iyi bi tuccar adam işi biliyor hiç bişe yapmasa yatsa siz ve sizin gibiler sayesinde onu ve etrafındakiler tuvalet kagıdı yerine para kullansalarda o para bitmez.simdi siz benm için diyeceksiniz ki vayy seytann aq yuzyıl seytanı.

başlık yok

sozlugun kendi içersinde birşeylere tepki gösterdiğini hissettigm an itibariyle karsı karsıya kaldıgım durum.

sozlukteki anti nurcular

bunların seyhleri ve adamlari olayi tamamen ticarete dokmus durumda adamlar çalişmasalar muritlerine satacaklariyla herturlu ekonomik özgürlüğü sağlarlar.baktılar son zamanlarda dizi işleri iyi para götürüyor isi diziciliğe doktuler ne diyelimkolay gelsn .

aşık olduğunu anlama yolları

kaybedilince farkına varılır ve oylece baka kalırsın.

kezzap

nitrik asitte denilen formulu HNO3 olan yakıcı ve delici bir nitrat türevi asitlerin içinde en fazla seyreltlerek çalişilmasi gereken asitt.

minibüs şoförü

küfretme sanatanı ustaca kulllanmayi başaran,ayrıca parasını vermeyen var mi diye kaba bir kelimeyi kullanmayip daha kibar olan parasının ustunu almayan var mi diyerek müşteri emnuniyetine özen gösteren insan modu.

sokak futbolu kuralları

-iki taş arası 9 adım olcak şekilde kurulan kalelerle,
-penaltı noktasının bu 9 adımın X 2 katı olan 18 adım ile hesaplanır.
-faul olup olmadığına faul yapılan çocugun aglaması sonucu karar verilir.