bugün

1987 fransa doğumlu forvet. lorient forması giymektedir. fm serilerinde 2 senedir her kariyerimde lyon tarafından satın alınmaktadır vardır bir hayır takipteyiz.
hakkında tek entry girildiğini görünce şok olduğum, geniş alanlar bulabildiğinde çok etkili kontratak oyuncusu...
3 kez fransa milli takımı formasını giymiştir.
fifa 11'de çılgın atmaktadır. sağ açık, sol açık, forvet arkası farketmez...
küme düşme potasında oynamayacak kadar kaliteli bir futbolcudur. türkiye'ye gelirse en az kayserispor'a gelir.
şu anda 20 gol ile , 21 gollü sow un arkasında gol krallığında son 4 haftaya 2. sırada giriyor. nasıl bir golcü olduğunu merak edenler için.

http://www.youtube.com/wa...36heo&feature=related
transfermarkt'a göre 10 milyon euro değerindeki futbolcu. bu rakamdan biraz fazlaya alınabilir. ünal aysal'ın bu transferi bitirmesini isterim ama gameiro premier league takımlarına rest çekip ispanya'ya gitmek isteyen bir oyuncu. inşallah galatasaray'da görebiliriz.
paris saint germain ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır. geçtiğimiz sezon fc lorient formasıyla 22 gol atmış.
yerli yabancı bir sürü football manager formunda, football manager sevdalısının gözleri kapalı forvet hattını teslim ettiğini itiraf ettiği golcü. artık yaptığı flaş transferlerle dikkat çeken paris saint germain formasını giyecek. eğer çıkışını sürdürürse birkaç sene içerisinde premier lig için bavullarını toplayabilir.
dün akşam oynanan ajaccio-psg maçında hat trick yapan golcü. 10 hafta sonunda 8 gole ulaşmıştır. pastore ile bu sene psg'i şampiyonluğa taşıyacaktır mutlaka. öngörümüz haftalar öncesinden bu şekildedir.
(#13391462)
Yıllar önceki eto'o ' yu bizlere hatırlatan forvet.
fransa'nın musafa pektemek'i
fransa'nın messi'si.
mevlüt erdinç in psg den ayrılmasına sebep olmuş oyuncu. euro 12 de fransa formasıyla neler yapabilecek merakla bekliyoruz.
fenerbahçenin transferi için anlaştığı iddia edilen forvet.
tahminim avrupa'dan herhangi bir ceza gelmezse açıklanacak transfer. bekleyip göreceğiz.
fenerbahçe bu adamı alırsa büyük iş yapmış olur. daha 25 yaşında ve gelecek var bu adamda. umarım bu iş olur.
haa bir de bizimkiler resmi siteden yalanladı, demek ki bu iş tamam!*
fm 2012 de bitiricilik 18 hız 17 hızlanma 18 tam bir manyak. ben yedek olarak alıyorum tabii ama bazı sezonlar as golcümü geçtiği oluyor. gerçekte de sağlam golcüdür. liverpool haberleri çıkıyor umarım doğrudur.
cavani, ibra, lavezzi derken psg'de oynama ihtimali kaf dağının ardında olan forvet. 1.72 boyunda, 87 doğumlu, acayip uslu bir adam bu.
fenerbahçe düşünse keşke.
Vicente Calderon çimlerine çıkmıştır.

görsel
görsel
Bi gol at be kardeşim yeter kaçırdığın.
Edit:attı.
sevilla'da yaptığı etkiyi yapamadı henüz atletico madrid'de.
Sporting gijon karşısında 5 dakikada hat-trick yapan hayvan.
Eğer bu transfer olursa Fenerbahçeli olarak Fikret beyi ayakta alkışlarım. Evet adı bir Drogba Sneijder Van Persie Quaresma kadar duyulmadı ülkemizde ama iyi futbol takipçileri iyi oyuncu olduğunu rahatlıkla bilirler. Ben bile heyecanlandım lan. Keşke FB ye gelse.
tipi trabzon of'luya benzemiyor mu ya?