bugün

dave lombardo'yla papaz olan adam, slayer'in gitaristi. bir roportajinda dave lombardo nun ataklari berbat diyen adam. lave lombardo da ona karsilik eger ben kerry king yerine james hetfiel de calisiyor olsaydim, heavy metal de tanri olurdum demistir.
Güzellerinin yanında çok boktan soloları da vardır, nota bilmeden albümler yapabilmiştir.
uzun sakallı iri vücutlu gitarı boynuzlu slayer gitaristi.
kel,kisa boylu gitarist kisi.
ayrica
(bkz: slayer)
eskiden uzun saçlı olan ve saçların altından ha$in bakan mavi gözleri ve $imdiye oranla çok daha kaslı ve düzgün bir vücudu bulunan* her zaman karizmatik ama hiç bir zaman iyi çalamamı$, sadece hızlı çalabilmi$ slayer gitaristidir. en güzel solosunu war ensbemle'de atmı$tır.
sum41 grubu ile calisarak kendisini rezil etmistir.hic bir karizmasi kalmayan slayer in gitaristi.
yanlış şampuan kurbanı. seasons in the abyss albümünden sonra saçları dökülmüş ve yepyeni bir imaja bürünmüş, güneş gözlüğü eksik olmayan slayer gitaristi.
hız oLayından başka hiçbir becerisi oLmayan.. sırf hızLı oLduğu için çıLgın metaLciLerin gönLünü fetheden gitarist.. king oLayıda hikayedir.. o sadece kerry dir.. * *
arka arkaya aynı soloyu iki defa atmaktan hoşlanmayan headbang yapınca emme basma tulumbaya benzeyen üzerinden çokca "homo olsa amma gülerim" diye geyik yaptığım slayer'ın izbandut gitaristi...
her röportajında Metallica ve Megadeth'e bir laf gönderen, özellikle Lars ve Dave'den nefret eden Slayer gitaristi.
3 haziran 1964 los angeles dogumlu, slayer'in solo+ritm gitaristi. sanki her sarkida ayni soloyu atiyormus hissi verdiren, teknige dayanmayan hizli pena kullanabilen american tir soforu gorunuslu kisi.
emme basma tulumba olduğu zürih üniversitesi'de yapılan araştırmalar ışığında bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır.
"ensesi kalın" dedikleri bu olsa gerek. *
bok atmak ne kadar kolay olursa olsun bayıldığım adam. dünyada kaç kişinin yaşama bakışını etkilemiş olması önemli. 1988'de south of heaven alıpta gitarları kimin çaldığının bilmeden etmeden albüm yanana kadar dinlemedik mi? akabinde 100 lerce albüm almadık mı? hızını yiyim, hatalarını yiyim kerry abi. sen devam et.
edit: gaza gelip bir röportajını seyrettim, hanımefendi soruyor.
- siz olmasaydınız ne thrash, ne death, ne speed metal olacaktı, neler hissediyorsunuz?
- cool.
budur.
sum 41 adlı punk grubunun bir parçasının kaydında ve hatta bu parçanın klibinde misafir sanatçı olarak boy göstermiş*, nota okumayı bilmediği rivayet edilen shred'çi gitarist.
kendisi olmasa death, speed ve thrash olmayacaktı diyen hanım efendiye buradan gülüyorum ben. ablam bi dolaş gel sen. kirk hammett a bok atan bünyelerin bu adamın sololarını dinleyip kirk hammett ı dünyanın en büyük gitaristi ilan etmesi gerekir. zira bu adam solo atarken ' jıııvvvvv jıvı jvı cıyııvvv vııııjjjjnnnnn jıvınjnjnjn' benzeri sesler çıkar. ben sever miyim bu adamı? severim. ama tapılacak adam mıdır? değildir. kirk dünyanın en iyi gitaristi midir? hayır tabi ki değildir. ama kerry king den iyi midir? kesinlikle iyidir. çılgın sert metalciler bu adamı pek bi sever nedendir bilinmez.
ritmlerde gayet doyurucuyken, sololarda gerçekten kafadan sıkıyormuş izlenimi veren, önemli, karizma şahsiyet.
esp kullanır. yıllardır Jackson kullanmasını istiyorum, olmuyor. halbuki jackson soloist ne de güzel giderdi bu adama.

(bkz: slayer solosu)

edit: bc rich kullanıyormuş. düzelteyim dedim. tonundan yanlış anlamışım.
(bkz: larry king)
nota bilmeden çalan, üstüne slayer gibi thrash metal'in en önemli gruplarından birinde gitarist olan biraz aygır bir abimizdir. soloları ruhsuzdur ama ruhsuz olduğu kadar hızlıdır. bok atmayı hobi haline getirmiştir, james hetfield'a ve hatta dave lombardo'ya bile bok atmıştır ancak her durumda james eline verir bu herifin, bakmayın ses etmediğine.
metal aleminde kült ikonlardandır. bc rich warlock ve bc rich super v kullanır. hatta bu herife özenip kendi fotoğrafımı şöyle bir hale de sokmamış değilimdir.

tabi ben saçlarım itibariyle 80 lerdeki haline benzedim orası ayrı.

http://img397.imageshack....hp?image=remoking3gf7.jpg
king V adlı öküzümsü gitarıyla ortalığı dağıtan adam.nazi hayranı olduğu bilinmektedir.
bc rich i ihya eden, gitar modeli ile beni benden alan, sahnedeki duruşu ve gitardaki ustalığıyla ortalığı kasıp kavurmuş metal ikonu, yaşayan efsane. sakallarına keltoş kafana kurban!!!
adına her bir bok üretilmiş belkide metal aleminin en piyasa gitaristidir.* *.
hakkında yorum yapılamayacak hayvani kişilik.