bugün

kesinlikle jigolo olmayan şarkıcı.
gencecik yaşta hayatını kaybetmiş güzel sesli insan. evet.
Unutulmamistir.
Gariptir belki sacmadir ama zaman zaman ozlem duyduğum,yokluğu beni üzen şarkıcı.
Çok genç yaşta giden değerli bir sese sahip şarkıcı. Böyle erken biten hayatlar daha üzücü geliyor insana. Evet.
Akşamlar akşamlar gelmeyin üstüme. Güneş doğsun artık...
Mekanı cennet olsun
Allah rahmet elesin ...onu cok severdim hiç unutmam hiç ...onun sarkilarinı hemen hemen her gün dinlerim "karbeyaz " benim icin çok önemli bir şarki anisi var ...
kaliteli bir sesti. yaşasaydı türk pop müziğinde geçilmez adam olurdu. evet.
Yeni yetme nesillerin bilmediği değerli vefat etmiş pop sanatçısı. Evet.
görsel
Karbeyaz, cici baba, akşamlar adlı şarkıları çok güzel olan genç yaşta trafik kazası ile hayatını kaybetmiş şarkıcı.. veletler bilmez .. evet.
zerrin ablası kendisine doyamamıştı.
23 yaşında trafik kazasında ölen pop müziğinin Dehası. Evet.
görsel
23 yaşında hayatını kaybeden genç sanatçı. şarkıları güzeldir. evet.
Karbeyazdır ölüm , ellerinden gülüm şarkısını söyleyen gencecik yaşta vefat eden ses sanatçısı,toprağı bol olsun.
(bkz: haykırsam dünyaya)
görsel
ben kerim tekin ve barış akarsu'dan sonra nazara inanmaya başladım. bu güzel gençlere cidden nazar mı değdi bilinmez ama çok zamansız gittiler. keşke hala bizle olabilselerdi.
Çok sağlam sanatçı olacaktı bence.Konserden acele çıkıp arkadaşının düğününe giderken süt kamyonuna çarpıp yaşamını yitirmiş.Toprağı bol olsun.
Trafik kazasında hayatını kaybeden pop sanatçısı.

Hasret vuruyor gecenin koynunda,
Anılar vuruyor göz yaşlarıma. Evet.
1998 yılının 5 büyük acı kaybından birisidir. diğerleri için;
(bkz: erol taş)
(bkz: gökhan semiz)
(bkz: safiye ayla)
(bkz: yavuz gökmen)
https://www.youtube.com/watch?v=JuQgVYMzDgk
Sürekli benzetildiğim şahsiyet. Hala özlemle ve hayranlıkla anabiliyorsak bu dünyada güzel bir şeyler bırakabilmiş demektir.
bir an dirildi sandığım merhum şarkıcı.
asıl adı haydar kerim tekin olan, alevi kökenli genç bir sanatçıdır.

yaşasaydı kenan doğulu ayarında bir popçu olarak hayatını sürdürürdü. ötesini kapasitesi kaldırmazdı. genç vefat ettiği için efsane oldu.
Erken vedalar her zaman üzücü.cici baba şarkısıyla popüler olmuştu ama en akılda kalıcı parçası kar beyaz olmuştur.gökhan semiz,ajlan,barış akarsu gibi genç yaşta trafik kazasına kurban gitmiştir.
Hasret vuruyor gecenin koynuna...

23 yaşında biten bir yaşamın sahibi.