bugün

fake ancuh demişler.

ben uktecinin yalancısıyım. kimdir nedir bilmem, neyse kim bilir kimin feyki hoşgelmiş gene de...
feyko filan degildir, rahat olun bebeler, haaaa eskitepelidir bu arada.
(bkz: #18716675) entrysi ile takdir ettiğim yazardır.
(bkz: #18758175) numaralı girisi ile dil bilgisi dalında benden 0 ( sıfır ) alan yazardır.
(#19073011) ''ibneye gay diyen ibne'' demiştir kendisi.
o halde sana insan diyen ibnelere selam ederim.
Sözlükte nickini ne zaman görsem "neremi neremi" diye dudaklarını büzen şehvetli Banu Alkan'ı hatırlatan troll (fake??) yazarcık.
(#19290858)

akıll olması gereken yazar. himayem altındandır iremga. bi derdi olan bi sorunu olan beni bulsun.

iremgaya takılacak adamın suratına 120 jilet darbesi atar, arko traş kolonyası sürerim. dişlerini kerpetenle söker, saç derisini yağda kızdırılmış spatulayla dağlarım. hassas organlarını saatte 250 km hızla giden kawasaki motorun jantlarına sokarım.

daha aklına gelmeyecek bir sürü işkence çeşidi. yakarım seni.
-hoşgelmiş bir yazardır.
(bkz: #19355928) kim kime ne ısmarladı bilemem ama bademin yanında buzunda benden olsun. hadi canım sağdan git.
Bana bak cocuk senin nickindeki ilk e harfini cikarir kremi haline getirir otsbir malzemesi yaparim.

Kimin fakesin olum, delikanli olun lan *

Bir acayip yazar tanim olarak.
-ne zamanlardan devrimlerden mücadelelerden geçiyoruz, hep doğa karşısında kendi tırnaklarımzla var olmaya çalışıyoruz dostum. bütün bunların hepsi haksızlığımza karşı dile getirdilerimiz-o biçim dünya
-o biçim hayaller, işte dik durmaya çalıştığımız dünya da '' umut fakirin ekmeği''dir.
-sonrası, yazıyoruz çiziyoruz .
-haksızlığa karşı verdiğimiz mücadelede hepimiz ayrı ayrı devrimcileriz.
-esasında herkes kendi yalanıyla uğraşırken.
-bizde bu çeşit var olmaya çalışıyoruz,
-yalnız mücadelede olmaz, dost lazım -arkadaş
-işte o da keremi gibi dostlardır
-ey dosta....
şebekleri kızdırmış yazar. yolundan şaşmasın..
-ölüm uzak olsun yazarıdır.
iyi yazar, tatlı yazar canısı yazar bebeğim yazar bal yazar şeker yazar. reröörö
fake ancuh demişler, bence fake koministimam vesselam selamınaleyküm aleykümesselam.
bir çeşit yazar. anadol un yancısı umarım ölümü faşistlerden olur.
Ölse de kurtulsak diye sözlükçe dua ettiğimiz fake yazar.
Olumsuz çocuk. Net. *
az önce aspekli nickiyle nicklatıma entry girmiş, fakat hay aksi yanlış hesaptan girdik diyerek silmiştir. ekran görüntüsünü alamadım lan, keşke alsaydım.

büyük ihtimal apsekli denen kaliteli olumsuz çocuğun feyki bu.
--spoiler--
iyi yazar, tatlı yazar canısı yazar bebeğim yazar bal yazar şeker yazar. reröörö
fake ancuh demişler, bence fake koministimam vesselam selamınaleyküm aleykümesselam
--spoiler--

--spoiler--
--spoiler--

--spoiler--
ekran görüntüsünü alamadım lan, keşke alsaydım.
--spoiler--

yan gelseydin rahat alırdın belki diyen ve.....

götün den feyk uyduran ipinalar karar verin ulan diyen yazardır.
--spoiler--
az önce aspekli nickiyle nicklatıma entry girmiş, fakat hay aksi yanlış hesaptan girdik diyerek silmiştir. ekran görüntüsünü alamadım lan, keşke alsaydım.

--spoiler--

moderator

eğer fake hesap olsaydınız çoktan işlem yapardık. böyle bir şey söz konusu değil. sözlüklerde sadece gerçekliği garanti olan şeyler konuşulmuyor. böyle bir kural yok. haliyle de işlem yapmamız söz konusu değil ancak bu durumdan rahatsızsanız ve kendinizi fake hesap konusunda temize çıkarmak istiyorsanız bu bdv konuşmasını ilgili başlığa ekleyebilirsiniz. fake hesabınız bulunmamaktadır.(09.05.2013 14:52)

demek ki neymiş suçlamadan önce bir bilene/yetkiliye sormak gerekiyormuş...
(#19632736) Çaylak çaylak amma güldüm ha.* Yazarda gizli bir mizah cevheri varmış da haberimiz yokmuş.
karakterine bak çay demle yazarı.
öncelikle, hoşgelmiş yazardır.
(#19787002).
(#19790405) köküne kadar haklı olan yazardır.