dün geceki programda "sayın seyirciler sizin de çok iyi bidiğiniz gibi yarın saat 18:00'de gençlerbirliği yönetim kurulu toplantısı var" demiştir
sanki tüm ülke gençler yönetiminin ne zaman toplanacağı merakıyla yatıp kalkıyor
tövbe tövbe...
devlet tv sinde çalışmakla özel tv de çalışmak arasındaki farkları ve sektörel tecrübelerini içtenlikle anlatan ilef mezunu sempatik trt sunucusu.
hollanda-rusya çeyrek final maçının ilk yarısı boyunca mathijssen adlı oyuncunun adını "matayjın" şeklinde telaffuz eden sunucu kişisi.
matayjın ne yahu?
uzaktan yakından ilgisi var gibi duruyor mu...
94-95'deki aston villa trabzon macini anlatmis efsane sunucu.
21 haziran 2009 italya brezilya maçı'nı anlatırken, yorumları ve yırtınmalarıyla maçın önüne geçmeye çalışan, tele lig sunucusu.
an itibariyle cüneyt çakıra giydiren sunucu. resmen adama eyyamcı dedi. muhtemelen cüneyt çakırla mahkemelik olacak.
galatasaray-denizli belediye maçının devre arasında birşeylere ''50'şer euro koyalım'' diyen spiker. galatasaray'ın ikinci yarıda ne kadar atacağı ile ilgili bir iddiaydı muhtemelen. sanırım bu reklamdan çıkış ve tekrar maça dönüş işini iyi ayarlıyamıyor televizyonlar. bir gün fena çarpılacaklar ama dur bakalım ne zaman! türk halkı şudur, türk halkı budur cinsinden birisi giyidirken... ne matrak olurdu ama!
bu arada mevzusu açılmışken inanılmaz cesur anlatır bu abi maçı, diğer spikerler gibi kıvırmaz, gördüğünü söyler, yorum yapmaktan kaçınmaz.
saniyeler önce yine yapacağını yaptı. yayına sadece 3 saniyelik sesi geldi ve ortalığı karıştıracak bir cümle sarfetti bu sikiper. aslında top önde değil, dedi. yüzde 99 bursa'nın penaltısını kastetti. çünkü sabah beri muhabbet buydu. kerem efendinin gözü mutlak suratle bir lazer tedavisi şart artık.

(bkz: sikiper)
sadece spor bilgisiyle değil, genel kültürüyle de beni benden almış spor adamı.
inanılmaz babayiğit adamdır. sohbet etmişliğim vardır. kitle önünde çalıştığı kurumu eleştiren sözlerini duymuştum, hayretle izlemiştim. hemen yanında duran erdoğan arıkan onun kadar cesur konuşamamıştı.
kartal-erciyes maçını anlatıyor an itibarı ile. ama ne iştahla! en son güney afrika' daki dünya kupasında yarı finali sunmuştu. şimdi de balçığın içindeki bank asya maçını. ama aynı form. iş sevgisi bu işte.
iticilikte sınır tanımayan sunucu. Sahte el-kol hareketleri falan bir yana o Keko ergenlerin taktığı siyah boncuklu kolye nedir be abi?
biri şu adama roberto baggio ve dino baggio nun kardeş olmadığını söylesin, sabahtan beri söyleyip duruyor.
Yılların eskitemediği spiker. Yaşı 50 ama 40 gibi duruyor. Helal olsun valla.
Sesinde bugün bir sorun var.

Almanya fransa maçının içine etmek üzere.
Şan dersleri alması gereken yılllların spikeri. Ya da uzun bağırma be abicim çatallanıyor işte. Zorlama amk.