bugün

Youtube dünyasında belki de %0.1 gibi bir oranda kaliteli içerik üreten kanal bulunuyor. Kerem gök'ün kanalının da bunlar arasında olduğunu düşünüyorum, kullandığı üslup çok seviyeli ve muhabbeti çok iyi, havacılıktan biraz bile hoşlanıyorsanız mutlaka takip etmelisiniz.
havacılık ile alakalı ilginç konuları işleyen, güzel hikâyeler anlatan ve merak edilen soruları cevaplayan yazar, youtuber ve blogger. anlatımı ve donanımı oldukça iyidir. concorde ile aynı yılbaşını iki kez kutlamak videosu beni etkilemiş, ufkumu genişletmiş yapıtlardandır. hazırladığı çoğu video da keyifle izlenebilecek, bir şeyler katan zengin içerikli videolardır.
Çok kaliteli, özgün bilgiler içeren uçaklar ve havacılık tarihi ile ilgili muazzam videoları olan yazar, kişi.
Havacılık ve havacılık tarihine meraklı olanlar youtube’dan takip etsin.
Gerçekten çok bilgili bir arkdaş ve güzel içerikler üretiyor havacılıkla ilgili... sürekli değil ama denk geldikçe ve uçaklarla ilgili merak ettiğim bi konu olursa direk kanalına atıyorum kendimi. Mutlaka faydalı bilgiler ediniyorum.. helali var arkadaşın bende bi ara alsın..
Videolarının önemli bir kısmı uçak kazaları ve ölümleri üzerine. Kasıtlı olarak, izlenme sayısı artsın diye yüklendikleri kesin. Ancak birçok uçak fobisi olan insanlar var. Korkular üzerinden prim yapmak... Yakışık değil. Kendisini bir gün telefonda ağlayan bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Kızın uçuş fobisi var ve kendini telkin edebilmek için videolar izleyeyim demiş kendisince. Bir açmış bunun videosunu, kız pert...
Yani hem havacılığı sevdireyim deyip hem de iki videodan birisinin konusunun kaza olması ne tür bir kafa ben de anlamadım. Ucuz primci... Araya giren kitap reklamları da ayrıca komik...
en sevdiğim youtuber lardandır kendisi
Bir adet havacılık meraklısı youtuber. Concorde uçaklara bayılır sürekli soğuk savaş dönemi diye cümleler kurar. Ha bir de uçak kazalarını derlediği bir kitabı var sürekli onu tanıtır. Lan uçak kazası raporu diye belgesel dizisi varken kim ne yapsın senin kitabını?