bugün

Babanın ve çocukların tiplerine bakarak türk biriyle evlenmemesi daha hayırlı olmuş dedirten olaydır. Abazanlık yüzlerine vurmuş.
kendisine dalyan gibi iki delikanlı vermiş kadını boşa suriye den bir kadın al. yuva yıkanın yuvası olmazmış derler bizim burada.
bence iyi yapmış. arap kadınları her açıdan türk kadınlarından iyi.

kalça, meme, göt alayının kralı var.

bizim kızları da yunanistana, suriyeye felen gönderelim siktirsin gitsin bu nesil ve önceki nesilleri.
önce kızlarını almaya başladık bundan bir 20 yıl sonra(araplar arsında türkçe yaygınlaşmaya başlayınca) bunlara kız vermeye başlayacaz iyi veya kötüdür demiyorum sadece bir tahminde bulundum.
(bkz: Baba gibi baba)
eşek suratlı kadın almaktır.

ulan ne yazdım ne anlamlar yüklendi. *
üçü bir arada kampanyası ile dünya evine girmişlerdir. acilen bir tercuman ile anlaşıp durum tatlıya bağlanmalıdır. börek filan dahi sökmez aynı dili konuşamadıktan sonra.
Zaten baba oğuların tiplerine baksan,en Kezban Türk kızı bile evlenmez..

kızlar da kapalı fettan bir şeye benziyor.yarın öbür gün altın vs çalıp beraber kaçtılar diye haber çıkarsa şaşırmam..
belese getirmistir.

2 alana 1 bedava gibi bir sey olmus.
"bir alana iki bedava" kampanyasından yararlanmış kişidir.
yakında sülaleyi suriyelilerle donatacak kararlılıkta olan babadır.
araplaşma falan ne olur bilemem ama ukraynalı, rus ya da ne bileyim slav kızlarıyla evlenmiş olsa herkes farklı konuşuyor olurdu sanki. ayrıca kimin kimle evlendiğinden bizene, ne yaparlarsa yapsınlar. sanki anadolu türklerinin hepsi saf türk gibi konuşuyorsunuz.
herneyse işte Allah bir yastıkta kocatsın diyelim madem.
namaz kılıyordur.
kombine almış, indirim yapmışlardır buna.
Irkımız Araplaştırıyor.
Baba gibi babadır. Bencil değildir.
Hepsinin kuma olduğuna şüphem yoktur, aralarında dönerler hatta kadınları.
Tedbirsizdir.
tedbirli insan birer tane de yedek alırdı.
hayatı kadınsız geçirmenin doğru olmadığına inanan babadır.

ben de alacağım 1-2 tane.