bugün

insanın kendisiyle arasında geçen muhasebesinin sonucu vardigi durumdur. aynaya bakarsın ulan dersin senin kedi canıni şu tipe bak ne kadar güzelim dersin ta ki kendinden güzel birini görene dek. sonra kendini beğenmemeye başlarsın. ulan dersin ben çirkin mıyım? öyleysem kime göre neye göre? şu koltuktan güzelim dersin. koltuk dile gelse götüyle gulecektir, bilirsin. sonra makyaj da faide etmez bilirsin. o rimel ağlar beni surme diye eyeliner inde gözü yaşlıdir. ruj zaten vefad etmiştir. kimse istemez seni. uzdunuz beni yıllar Abv hepinizden tiksiniorm diyerek hayata kusersiniz.retrica bile istemez sizi. git der sana belediye baksın.beni seven böyle sevsin götümü mü keseyim dersin. sonra da akışına bırakıp akan sularda boğulursunuz. allah rahmet eylesindir.
kendini beğenmekten daha hayırlı olan durumdur.
Bende olmayan sorun.

Yakışıklıyım, artist gibiyim. Üstelik aşiret çocuğuyum. Çok şükür hiç bir sıkıntım yok. Maddi manevi. Bulunduğum şehrin sayılı ailelerinden birine mensubum.
Ozguven ve ego farkli şeylerdir. Ama ozguven eksikliği olmak zor iş. Çok guzelim çıtı pıtıyım . Masaallah insallah bana hahahayt.
Başkalarından kaynaklanan bi durumdur. Sağlam bir iradeyle bu takıntıdan kurtulmak mümkündür.