bugün

Bangladeşli bir iş adamının bana sorduğu soru. Şaşırdım kaldım azizim.
Bir bangladeşlinin kemalistler hakkında böyle mahrem bir bilgiye ulaşmış olması üzdü beni. Ama yine sıçtım ağzına.
Kesinlikle.
Yobaz götü skmeden durmazlar.
Sonuçta vurduran kadar vuranda suçlu olduğundan, kemalistlerde eşcinsel sayılır.
Yarbay aktif arıyor galiba olta atmış iğrenç totoş.
Sik savaşı yapalım , kim kazanırsa o siksin.

Ben tek siz hepiniz.
Allah belanızı versin ya, nahlet olasıca pislikler. Tayyib istifa ayol, istifaa!!!
Ay bı de s*k savaşı yabalim demiş, o nasi oluyo ki kizz. Trameler bebişim.
Tarikatlarda karısını ayrı kocasını ayrı badeleyen hoca haberlerini unutmuş biri.
Niye verecek misinizskslslsll?

Evet.
kimseyi ilgilendirmeyen bir şey. dindarlar da eşcinsel olabilir. bu bir yönelim. insanın bir cinse yönelmesi.
Arap ve arap sevicileri çok fazla sikmiş olduğumuzdan, eşcinsel damgası yapıştırılmasına kızmamalıyız.
tahrikten başka amaç taşımayan gereksiz soru. hem eşcinsel olsalar ne olacak ki ? önemli olan iyi insan olmaktır canlar.
öyle mi yarbay kanzi ?
görsel
Yarbay kardeş kendi kendine uydurduğun trollemelere ses etmiyoruz da bu başlık ne böyle amk? Seni ve o bangladeşli iş adamını üstüste koyup aynı anda doğurtacak babayiğitler var bu ülkede.
Yarbay kemal'in dillendirmediği soru. Arap taşağı yalamış zebra götlü çöl fareleri sizi , bana ne çemkiriyorsunuz. Yarbay o kadar cahil mi? Bu sorunun cevabını bilmiyorum mu sanıyorsunuz. Bana bakın lan dallamalar , siz benim her şeyden önce memleketlimsiniz. Sizi ben ezer ben hoplatırım. Öyle yabancı birisi türkiye'ye türk'e laf edecek içinden geçer , anüslerine serin darbeler indirtip ötüken marşını tek ayakta zurna eşliğinde söylettiririm. Biz babadan öyle gördük.

Azizim benim gözümle kemalistler hababam sınıfındaki köylü ahmettir. Kimseye laf ettirmeyiz.

Kapiş?
(Bkz: diillerdir)

(Bkz: next question)
Allah'ın bildiyini kuldan niye saklayalım nahlet pislik!!! Ay nasi müslüman ayol bunlar???
Yat altlarına ögren aq?!
Allah belanızı versin diycem de, haklılık payı da yok deyil albayın, pislik. Kemalis bı erkek arkadaşım vardı mesela, açıldım bı gün buna, cinsel seks teklif ettim sırayla ama dedi nalet olasıca. O an kestim irtibatı. Ne zaman gulucek bu kara talihim ayol???
Onlar eşcinsel diil de dindar erkekler sapık.
yok ya artık apaçık gayliklerini yapabiliyorlar.

(bkz: babanın pasif gay olması)

(bkz: chpli teyzelerden nursel)
Aaaa deli mıdır nedir. Neyini gizliycez ayol, kaçıncı yuzyilda yaşıyoruz.
her gece vurdurmadan uyuyamıyorum ayoll.
Gavatlık seviyelerine bakınca olabilir diyorum. Çünkü bir erkeğin anne, eş, kızını ya da abla-kardeşini kıskanmaması, pazarlamaktan veya sergilemekten haz alması başka nasıl mümkün olur bilmiyorum. Bu konu üzerine ciddi anlamda çok düşündüm kemalist erkekler eşcinsel olmalı.
Allah'ın belaları size ne ayol, size ne, götlerine soktuklarim, ayhh özür dilerim nonoşlar ama morelim sinirlendi şu yazilanlari görünce.

Pislikler ayol, gizli escinseli de var, alenisi de, ensesi de var, podofilisi de size ne ayol, size ne. Sizi ne ilgilendiriyo bizim kendimizi vurdurmamiz nalet olasicalar, sikleri kopasicalar.

Terk edicem ayol türküye yi, siktir olup gidicem buralardan. Türküye bı gey kaybetti. Elveda bebişler!!!
Allah'ın belaları, Turgut Altınok un 600 dayiresini konuscaaniza biz kemalis erkeklerin birbirimizi duduklemesine mi takiliyonuz, nahlet olasicalar, Allah'ın belaları.

Hem ne varmış bunda , alan razı veren razi. Size giren çıkan var mı yok, şimdi siktir olun gidin.(siktirin dediyim için özür) Oruç oruç canımı sikmayin benim, pislikler.

Tayyib istifa ayol!?!?!?!?!