bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ayakkabi ve canta satan bir magaza zinciri. her defasinda kemal tanga diye okur ve gulerim. bu yasa geldim hala gulerim buna. bazen delicesine kacmak, uzaklasmak istiyorum. tangaci kemal.
    8 -1 ... laz pacino
  2. 2.
    üretim kalitesi ve tasarımlarıyla tercih sebebimiz olan firma
    1 ... phantom
  3. 3.
    lise yıllarının vazgeçilmezlerinden olup üniversiteye geçince haliyle gözden düşen ama kesinlikle kalitesi tartışılmaz ayakkabıcı.
    1 ... yildirimbjk
  4. 3.
    bünyesinde 1-2 çeşit farklı ayakkabı modeli barındıran, buna rağmen kazıklama politikası bir hayli gelişmiş ayakkabıcı.
    2 ... asiti kaçmış kola
  5. 4.
    ayakkabı markası. beşiktaşta, şişlide ve bakırköyde üç şubesi vardır.
    ... pascalaga
  6. 5.
    kadıköy'de de şubesi var.
    ... pafküf
  7. 6.
    ayrıca ankara - optimum alışveriş mağazasında da yeni bir şubesi açılmıştır. 2007 serisi ürünleri sergilenmeye başlamıştır. * * * *
    ... picnick
  8. 7.
    istiklal Caddesince ne zaman görsem "ulan kemal diye tanga markası mı olur?" dediğim, ardından "tanga değil lan tanca" diye kendi kendime söylendiğim ayakkabı markası. abazanlık mı? belkidir.
    2 ... bartimaeus
  9. 8.
    99 liralık ayakkabıların 29'a indiği ayakkabı markası. şahane ayakkabılar var.*
    1 ... dispersepsiyon
  10. 9.
    bizim burada* şubemidir artık ne ise mağazası olan ayakkabıcı. hiç alışveriş yapmasamda duyduklarıma göre ayakkabıları kaliteli ve rakamları tuzludur.
    ... rektor