1. 1.
    ayakkabi ve canta satan bir magaza zinciri. her defasinda kemal tanga diye okur ve gulerim. bu yasa geldim hala gulerim buna. bazen delicesine kacmak, uzaklasmak istiyorum. tangaci kemal.
    8 -1 ... laz pacino
  2. 2.
    üretim kalitesi ve tasarımlarıyla tercih sebebimiz olan firma
    1 ... phantom
  3. 3.
    lise yıllarının vazgeçilmezlerinden olup üniversiteye geçince haliyle gözden düşen ama kesinlikle kalitesi tartışılmaz ayakkabıcı.
    1 ... yildirimbjk
  4. 3.
    bünyesinde 1-2 çeşit farklı ayakkabı modeli barındıran, buna rağmen kazıklama politikası bir hayli gelişmiş ayakkabıcı.
    2 ... asiti kaçmış kola
  5. 4.
    ayakkabı markası. beşiktaşta, şişlide ve bakırköyde üç şubesi vardır.
    ... pascalaga
  6. 5.
    kadıköy'de de şubesi var.
    ... pafküf
  7. 6.
    ayrıca ankara - optimum alışveriş mağazasında da yeni bir şubesi açılmıştır. 2007 serisi ürünleri sergilenmeye başlamıştır. * * * *
    ... picnick
  8. 7.
    istiklal Caddesince ne zaman görsem "ulan kemal diye tanga markası mı olur?" dediğim, ardından "tanga değil lan tanca" diye kendi kendime söylendiğim ayakkabı markası. abazanlık mı? belkidir.
    2 ... bartimaeus
  9. 8.
    99 liralık ayakkabıların 29'a indiği ayakkabı markası. şahane ayakkabılar var.*
    1 ... dispersepsiyon
  10. 9.
    bizim burada* şubemidir artık ne ise mağazası olan ayakkabıcı. hiç alışveriş yapmasamda duyduklarıma göre ayakkabıları kaliteli ve rakamları tuzludur.
    ... rektor