bugün

CengizhanA_859 ile meydan okuyorum.
h&k psg-1 ile online durumda olduğum oyun.
Fazla profesyonel olmayan ve mutlaka 10dkdan daha seri oynayacak rakipleri bekliyorum kullanıcı adı = stresslisansar
Sözlükte ki nick ile oynadığım zevkli oyun.
Sevdiceğimin yasak koyduğu şahane oyun rakipsizdim.
gönlümün sultanı nı bulduğum oyundur.

sağdan sola 8 harf = mutluluk.

bir ayı geçtik. maşallah.
Dişli olmayan rakip ile oynayabileceğim oyun.
Sağlam rakıp varsa gelsin.
Boş oynamam.
ödüllü turnuvasının olup olmadığını merak ettiğim oyun. çok para veriyorlarsa annemle babamı turnuvaya sokmayı düşünüyorum. resmen ulti'yi basıp tower'a giriyorlar.
ara ara oynadığım bazen sildiğim ,aniden yüklediğim güzel denilebilecek oyun.

nick: pehh
efsane oyun.

erkan elektar nickiyle bekliyorum bebeksiler.
+50 yaş için.
buradan bir arkadaş ile oynadığım oyun idi.
beni o kadar çok yendi ki oynamayı bıraktım.
tebrik ederim kendisi, başarılı bir oyuncu.
hayatımın aşkını bulduğum oyun.

zaten ondan sonra da bi daha oynamadım.

bana verdiği hediye dünyalara değişilmez.
sözlük yazarlarından 3'ünü alt ettiğim , birine yenildiğim oyundur. yine sildim telefondan sıkılınca sıkılıyor insan.
hayatımın aşkını bulduğum oyundur.

ah yazmışmıyım ya.

aşk işte.

insana neler yaptırıyor.
Zevki tanıdıklarla birlikte oynanınca çıkan online bir oyun.
Sevgili ağlama duvarında gülesim geldi adlı arkadaşımızın hayatının aşkını bulduğu oyundur.

Mutludur, mesuttur.

Teşekkürler kelimelik chat.
2 gün evvel keşfettiğim oyun, başlarda çok kolaymış dedim, arkadaşımınla oynamaya başladım, kesmedi 4 tane oyun açtım, aboov ne kadar zormuş ya lan, puştlar şimdi dört bir yandan saldırıyor, elim ayağım bağlandı, 4 oyunda da sesli harfim yok..
Bir yerden sonra sıkan kelime oyunu. ilk başta sohbeti aktifleştirmek için 4000 puan yaptım. 4 gün falan sürdü. Sonra anladımki meğer kimse benle konuşmak istemiyormuş. Sildim tabi...
duymayan varsa diye hayatımın aşkını burada bulduğumu söylemek istediğim oyun.

dikkat dikkat...

sözlük yazarlarının dikkatine...

ben hayatımın aşkını burda buldum...

bunu okuyup gülümsemesi benim için yeterli...

sen bir tanesin...
hayatımın aşkını bulduğumu sandığım oyun.

oysa değilmiş. dün gece bi çocuktan acayip etkilendim ve evime aldım. meğer hayatımın aşkı oymuş. (sabaha kadar pompa) hayatımın aşkını barda buldum evet.

hayır söyleyemiyorum da sevgilime. o yüzden buradan açıklıyorum. sana aşık değilim bebeğim. bunu okuyup ayrılması benim için yeterli.
Bi tane hatun vardi hayatinin askini burada buldugunu saniyodu. Dun evine gittik sabaha kadar verdim coskuyu. Gercek askim sensin. Zaten kim oyundan hayatinin askini bulacak kadar mal olabilir ki falan diyodu.
ilk yazdığı kelime; sik, sok, am vs olan kullanıcının akabinde "slm" yazdığı amacına hizmet edildiği takdirde müthiş keyif alınacak olan oyun. *
dişli rakipleri beklediğim app

ID: Damonztration