1. 1.
  Kelimelerin sürekli değiştiği oyun. Bi oyunda kabul edilen kelime öbür oyunda kabul edilmiyor. kafasına göre özel isim kabul ediyor. ayrica Oyun kurallarında lego kabul edilir derken aslında edilmiyor. Ne skim bi oyun haline geldi anlamadım.
  7 -1 ... taharetmuslugu
 2. 2.
  alışkanlık yapan güzel bir oyun.
  3 -4 ... gokyuzu herkesindir
 3. 3.
  bağımlılık yapan oyundur. bence tek kötü özelliği sohbet özelliği bulunması. oyundan kız tavlayacağını düşünen zavallıların istilasına uğramış durumda. yasaklama seçeneği, candır.
  7 ... ankaraistanbularasimekik
 4. 4.
  bekleme süresi adamı kanser eder.
  7 ... tam bir fetisist hayvan
 5. 5.
  rakip aradigim oyun. var midir acaba oynayan?
  kullanici adim: rohirrim.
  2 -2 ... morfee
 6. 6.
  kelime dagarcigini calistirmak icin birebir olan eglenceli oyun. herkese tavsiye edilmez zira ortalama zekanin uzerinde olmak lazim bu oyun icin.
  4 ... maweraunnehir
 7. 7.
  bir tür bağımlılık. en son dün gece uyumaya çalışırken gözümün önünden kelimeler geçiyordu evet. anlamlı anlamsız aman Allah'ım, koyun sayar gibi kelimeleri atlattım çit üstünden.
  6 -1 ... pinkygreen
 8. 8.
  hem pc den hem telefondan oynanabilen zeka ve dikkat gerektiren zevkli oyun.
  1 ... maweraunnehir
 9. 9.
  Yılın mobil oyunu adayı olup seçilemeyen oyun :/ Fakat benim için yılın hatta tüm zamanların en iyi mobil oyunlarındandır..
  3 ... ilk insan
 10. 10.
  bağımlılık yapan oyun. kelime hafızası için ideal. arada denemek için kelime uydururken, aa hakikaten böyle bir şey de varmış dedirtiyor.
  2 ... beautifuldreamer