bugün

Kelimelerin sürekli değiştiği oyun. Bi oyunda kabul edilen kelime öbür oyunda kabul edilmiyor. kafasına göre özel isim kabul ediyor. ayrica Oyun kurallarında lego kabul edilir derken aslında edilmiyor. Ne skim bi oyun haline geldi anlamadım.
alışkanlık yapan güzel bir oyun.
bağımlılık yapan oyundur. bence tek kötü özelliği sohbet özelliği bulunması. oyundan kız tavlayacağını düşünen zavallıların istilasına uğramış durumda. yasaklama seçeneği, candır.
bekleme süresi adamı kanser eder.
rakip aradigim oyun. var midir acaba oynayan?
kullanici adim: rohirrim.
kelime dagarcigini calistirmak icin birebir olan eglenceli oyun. herkese tavsiye edilmez zira ortalama zekanin uzerinde olmak lazim bu oyun icin.
bir tür bağımlılık. en son dün gece uyumaya çalışırken gözümün önünden kelimeler geçiyordu evet. anlamlı anlamsız aman Allah'ım, koyun sayar gibi kelimeleri atlattım çit üstünden.
hem pc den hem telefondan oynanabilen zeka ve dikkat gerektiren zevkli oyun.
Yılın mobil oyunu adayı olup seçilemeyen oyun :/ Fakat benim için yılın hatta tüm zamanların en iyi mobil oyunlarındandır..
bağımlılık yapan oyun. kelime hafızası için ideal. arada denemek için kelime uydururken, aa hakikaten böyle bir şey de varmış dedirtiyor.
scrabble' ın online versiyonu olan oyundur. telefonumda bulunan tek oyun olmasının yanı sıra, bazı arkadaşların telefonu fırlatmasına sebep olan, yenilen pehlivan misali hala yenme umutları olan oyundur ayrıca. * *
761 oyunu tamamlamış bir üye olaraktan iki kez beraberlik almışlığım olan oyun. ve de aynı kişiye. bağımlılık yapan oyun, iş yerinde evde, sokakta, serviste..vs. her yerde mi oynarsın? sevişirken oynamak gibi bir fantezim var. becerebilirsem (her anlamda) detayları editlemek çükümün borcu olsun.
güzel tasarlanmış eğlenceli bir scrabble oyunu. size verilen harflerle oyun alanı üzerindehi harfleri birleştirip kelime türetiyorsunuz.

ilk oynumda son hamle olarak am yazmak zorunda kaldığım karşımdaki kızın onu tutam yapmasına rağmen kazanamadığı güzel bir scrabble versiyonu..

bilmeniz gereken birkaç püf nokta;

1- erkek erkeğe veya kız kıza oynamak çok tercih edilmiyor bundan dolayı benle neden oynamıyorlar diye bir düşünceye kapılmayın.

2- çok bekliyorum bu oyunda ne dandikmiş diye düşünmeyin daha çok oyun açın ve beklemeden oynayın.

3- eşleştiğiniz kişiyle mecburen oynamak veya kaybetmek zorunda değilsiniz, ilk hamleyi yapmazsanız oyun başlamaz ve oynanmamış sayılır..
pashacocugu kullanıcı adıyla oynadığım, rakiplerimi beklediğim oyundur.
ortamı oyun değil de kadın/erkek tavlama yeri sananlar yüzünden artık girilmeyen online scrabble.*
kelimelerin içine konulduğu kaptır.
kabul ettiği bazı kelimelere hayret ettiğim, zevkli oyun.

nodus ne olm?
an itibariyle 'boktan' kelimesini kabul etmesiyle beni benden alan oyun.
Aşırı hırs yaptığım scrabble.
Sohbeti kapatıyorsunuz kafayı dinliyorsunuz.
Bazı kelimeleri kabul etmemesi sebebiyle telefona kafa attığım doğrudur. Ayrıca hamle yapmadığı için beni 3 gün ekrana kirleten rakiplerime laflar hazırladım.
son zamanlarda bağımlılık yapan uygulama.

rakipler bekleniyor.
lokum gibi bir oyun. hakkaten çok zevkli. benim gibi fakir pislikler, sözüm size. akıllı telefonunuz yoksa açın bi facebook yığılın bu oyuna. kelimelik chook güseeell gelseniseee.
lokum gibi oyun olduğuna katılıyorum.
ve bana sürekli lokum ikram eden arkadaşa da selamlarımı iletiyorum.
misafirperverliği yanlış yorumlayan zat-ı şahaneleri görmemize imkan sağlayan bir oyundur.

biz de salon erkekliği, centilmenlik karşı yana yeri geldiğinde lokum ikram etmeyi gerektirir. ikramı yanlış yorumlayan ve "böyle geldiii böyle gideeeer" zaten arkadaşa selamlarımı iletiyorum.
güzel bir atasözümüz var konuyla alakalı;
"yenilen pehlivan güreşe doymazmış".
anladın sen onu. *
çok güzel bir oyun. dün gece başladım ve sabaha doğru oynarken şöyle bir şey hasıl oldu. abladan şimdiden özür diliyorum. *
http://ulu.so/uar713