bugün

Kendisinin ne kadar özgüvenli ve erdemli olduğunu aldığı nickten belli oluyor. Tamamen sanal kimliğe bürünüp evde pc başında göt çürüten sözlük trolleri bu adamın taşağı olamazlar.
Bir kere okudum yetti, daha da okumam. uzun ve boş yazıyor. Donuzladım.
donuzladığı insanın nickaltına gelip onu donuzladığını söyleme ihtiyacı hissedecek kadar düşük insanlarla bir araya gelmesi mümkün olmayan yazar.

ne mal insanlar var şu sözlükte.
aklı kelden benzini shelden.
Ağlama lan ağlama tamam, donuzlamadım. Kandırdım seni.
Kel olmak zordur bu ülkede allahtan kel değilim.
yine saldırıya uğrayan. yine tahammül edilemeyen, yine nefret edilen kişi olmayı başarmıştır...

ulan oğlum. kadınlara duyduğunuz nefrete, öfkeye, kızgınlığa ortak olmadığım için bütün bunlar değil mi?

ben sizden farklıyım. siz meriçsiniz ben düzgün bir insanım.
kel olmak bazı insanlara yakışıyor yinede.
Eskiden sevdiğim yazar. Biz birlikte meriçleri eleştirip sövüyorduk. Bugün kendini meriç ilan etmiş adeta.
öfkeli ve kıskanç ve paranoyak meriçlerin saldırısına uğrayamayı tercih eden...

savaş isteyen yazardır... şurada toplanan tiplere bir bakın hele..

tek bir kıza özel mesajda yürümemiş benim gibi birine laf söyleyen şu yüzsüzlere...

sırf sizi ifşa etmek için bir kız ile anlaşma yapabilirim veya gidip kız nickiyle burada alayınızı kafalayıp ifşa edebilirim...

oğlum benle uğraşmayın alayınızı perişan ederim. bütün pisliklerinizi ortaya dökerim.
Ulu erkeklerini boşaltmaya and içmiş bir yazar creman bol olsun işsiz.
Bir benzin istasyonu reklamıyla kısmen rahatlayan insandır.
Kendini övüyor, uzak durun. Hem kel hem fodul xd.

Moruk benim pislikleri döksene la valla ne eğleniriz aq.

Edit: bu entry komedi amaçlıdır. Kendisini tanımam ama amcı diyorlarsa değildir.
iyi yazdığını düşündüğüm uzun yazılar yazan yazar. yazıları engin ardıç veya Mehmet Barlas yazılarından kat kat kalitelidir. Adam iyi yazıyor valla.
Amcıyım ben bir amcı
Diğer erkekler yalancı
Am'a tapmaktan kalmadı
içimde tanrı inancı.
Türk ifsa sitelirinden çıkmayan 31 ci yazar.
saçı dökülen az kalmışsa abicim o saçı direk sıfıra vuruyosun hitman gibi gözüküp çekici olmanı gerektirecek bi madde daha var artık tebrikler.
(bkz: süleyman soylu)
Dobra olduğu için sevilmeyendir...

ne olursa olsun hiçbir zaman dobralığımdan ödün vermeyeceğim.
beğenmediği, çirkin bulduğu kız tarafından gizli gay olmakla itham edilen yazar.

kendinden emin bir kezo ile karşı karşıyayım... kendine tapıyor musun sen?

hayır gay filan değilim.. hatta sevdiğim bir sözlük kızı da var... gay olsam bir sözlük kızına hayran olabilir miydim?

özel mesaj kutusunu renklendirmemiş sözlükteki tek erkeğin gay olduğunu düşünecek kadar angut bir kız olduğun için üzüldüm...
Dobralık ile narsistlik arasındaki farkı ayıramamış kişi. Bir de y kuşağı olduğunu söyleyip z kuşağını beğendiğini söylüyor ama bence kendisi de z kuşağı bir ergen.
Bildiğin Meriç olan takıntılı bir tip. Millete sataşıp laf salatası ile olmayan aklını kullanmaya çalışan bir değişik kardeşimiz. Senelerdir sözlükteyim kim kime atlar zıplar bilirim bunun atlamadığı ama tutturduğu bir tane yok öyle de değişik hahahasiktir. Bir ara rakılı balıklı topuklu ayakkabılı bir nicki olan kadın yazara takmıştı öyle takıntılı aman cevap falan verip başınıza bela etmeyin memlekette binbir türlü değişik huylu ruh hastası var. Evet.
en ufak eleştiriyi hatta beğenilmemeyi bile hazmedemeyen bir kezban tarafından gay olduğu düşünülüyor..

istiyor ki özeline gideyim. kendisiyle muhatap olayım, gay olmadığımı ispatlamaya çalışayım..

ben senin bildiğin aptallardan değilim kızım.

biraz farklı düşünen, farklı konuşan insan gördüğünüzde, a bu diğerlerine benzemiyor, o zaman o halde gaydir. çıkarımı yapacak kadar basit, işlenmemiş insanlarsınız..

sana sümüklü, hamperest sözlük erkekleriyle mutluluklar...

ufacık bir eleştiri yaptım amma da büyüttün..
bu kadar çirkinleşeceğini bilseydim ağzımı açmazdım...
Tanımam etmem de bana antipatik geldi biraz. Nick başlığını en başından okudum her fikre cevap vermek için çabalamış. Yahu herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda mı ? Her farklı fikre cevap verme çaban neden ?
Dediğim gibi tanımam etmem ama ilk intiba olarak antipatik bulduğum yazar.
kimseye takıntılı değilim oytun.. tam tersine ben bir laf söylüyorum bu lafı sindiremeyenler beni takıntı haline getiriyorlar.. o bahsettiğin rakılı kadın da öyleydi...

sürekli benle uğraşıyordu.. kendisine yürümediğim için çıldırıyordu. teyzem yaşındaydı. sözlük teyzesi dedim diye kafayı bana takmıştı.. olayları çarpıtma ruh hastası herif.

edit: öylesin böylesin diyenlere cevap vereceğim tabi.. onlar bana iftira atacak ben de susucam. bu bana göre değil... öyle fikre saygı maygı duymuyorum.
güncel Önemli Başlıklar