bugün

-ne alaka?
-kel alaka.
şeklinde kullanım yerleri olup, alakasız bir sözdür.
absürd,ilgisiz, alakasız şey.
(bkz: kel alaka)
(bkz: aramaya inanmamak)
(bkz: bilinen haline inanmak)
(bkz: doğruluğunu başka yerden deneyip de başlık girmek)
fransızca da "alakasız"kelimesinden türeyen deyim. puelle alaka...
iki alakasiz olayin bir potada eritilmek istenmesi durumunda soylenen laftir.

(bkz: bir potada eritmek)
fransızca türkçe karışımı söz.
quel alaka - ne alaka.
atalay demirci nin bu yıl nisan ortasından sonra başlayacağı yeni stand up şovudur. çuvaldız fena değildi, bu da iyi olur diye düşünüyorum.
Kel alaka bir söz dizisidir.
tv8'in yeni atalay demirci programı.
Acun medya çiftliğinden taze taze...
Afedersiniz de 5 para etmeyen bir şov.
Televizyon neden izlemediğimi belirten şeyler..
Karşısında güldür güldür varken çok fazla iş yapacağı düşünülemez gibi gibi.
an itibari ile tv8 ekranlarında boy gösteren program. sakın açmayın amk.
kötüleme yarismasina girilmiş program. komik ve sürükleyici bence de, az iyimser olun AMK.
öğrenci arkadaşlar, atalay demirci den daha komik. öyle bir program.
Ne alaka lan kel diye sert uyarı yaptıracak olan programımsı.
kendini stand-up'cı zanneden ve gerçekten bazı insanlar tarafından cem yılmazdan daha başarılı olarak görülen, internet videoları ile insanları güldürmeye çalışan kel olması dolayısıyla yaratıcılığın sınırlarını aşarak programının ismini 'kel alaka' koymuş adamın şovu.

daha anlatacak doğru düzgün bir hikayesi bile yokken neyine güvenerek böyle interaktif bir şov hazırlamış anlamak gerçekten çok güç. böyle adamları televizyonda gördükçe gerçekten sinirlerim hopluyor arkadaş, biz mi çok salağız yoksa siz mi çok akıllısınız inanın bilmiyorum sayın yapımcılar.
10 dakika dayanabilidğim -sözde- stand-up programı. inanır mısınız hiç gülemedim! bu program, stand-up'çılar için umut kapısı olabilir. bu adama gülüyorlarsa size neden gülmesinler?
televizyonun dahi çocuğu acun bu defa yanlış yapmış.
güldür güldür programıyla iğrençlik konusunda yarışacak programdır. büyük kanallar neden izin verirler böyle programlara anlamış değilim.
Dugun sarkisi cal denildiginde blues calmaya baslayan sevimli bir Orkestraya sahip atalay demircinin tv8 deki stand up programi.
adamın adını hatırlamıyorum ama program olarak show olarak çok itici. insan bir şeyleri daha önce izlediyse * bir daha başka birinin yapması yapmaya çalışması saçma ve kötü geliyor. vakit zaten hepimiz için * pek kıymetliyken bunu izlemek bildiğin vakit kaybıdır.
dünyanın en komik programı. izlemeyen ben yaşıyorum demesin.
güncel Önemli Başlıklar