bugün

konuyla uzaktan yakından alakası olmayan şey.
An itibariyle pertevniyal lisesinin katıldığı programdır.
son bölümü tüm programlar içinde 100 de 30, ab grubunda ise 100 de 22 de olan program.

kısaca acun medya desteğini arkasına aldığından dolayı sırtı yere gelmeyecek birine aittir.
seyircilerle komik olmayan sohbetlerden oluşan saçma program.
youtube tan video izleyip yorum yapmak nedir ya?
Acunun program olsun kanal dolsun diye Atalay Demirciye tanıdığı bir imkandır.
Ogrencilerin de atalay demirci nin de hic de komik olmadigi program.

Guldurtemeyen program.
az önce şarkı söyleyen kızın olduğu programdır.
stüdyosu ölü seyircilerle dolu program.
bir tukenmis neslin studyoyu doldurmus program. yazik.
Piyasada ki tüm talk show ve stand upların toplamına kel alaka denir. Beyaz show, disko kralı, tek kişilik dev kadro gibi sayılı eserin taklidini bize gösteriyor.
yaratıcılıktan uzak formatı ile ilgi çekmeyen program. internette gördüğümüz fotoğrafları ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor.

belki, internetle alakası olmayan insanları etkileyebilir ama boş bi program...
izlenir hale hızla yaklaşan program.
Atalay demircinin ne kadar itici olduğunu bizlere gösteren program.
(bkz: alakaya maydanoz)
iki yil arayla iki standupini izledim bide bilet aldim izledim birr bok degismemis. Acaba televizyonda napicak ikinci programa.
tv8'e yeni yeni internet bağlandığını anlamamızı sağlamış program.

o videolar ne lan? 5 sene önce gülüyorduk bunlara.
milletin zaafları ile dalga geçen kelaj! alakasız -sözde- espriler başka hiçbir komedyen geçinenin ağzından çıkmamıştı.
Sosyal medyada dolaşan esprileri anlatarak komik olduğunu sanan zatı muhterem.
dünyanın en komik programı. izlemeyen ben yaşıyorum demesin.
adamın adını hatırlamıyorum ama program olarak show olarak çok itici. insan bir şeyleri daha önce izlediyse * bir daha başka birinin yapması yapmaya çalışması saçma ve kötü geliyor. vakit zaten hepimiz için * pek kıymetliyken bunu izlemek bildiğin vakit kaybıdır.
Dugun sarkisi cal denildiginde blues calmaya baslayan sevimli bir Orkestraya sahip atalay demircinin tv8 deki stand up programi.
güldür güldür programıyla iğrençlik konusunda yarışacak programdır. büyük kanallar neden izin verirler böyle programlara anlamış değilim.
televizyonun dahi çocuğu acun bu defa yanlış yapmış.
10 dakika dayanabilidğim -sözde- stand-up programı. inanır mısınız hiç gülemedim! bu program, stand-up'çılar için umut kapısı olabilir. bu adama gülüyorlarsa size neden gülmesinler?
kendini stand-up'cı zanneden ve gerçekten bazı insanlar tarafından cem yılmazdan daha başarılı olarak görülen, internet videoları ile insanları güldürmeye çalışan kel olması dolayısıyla yaratıcılığın sınırlarını aşarak programının ismini 'kel alaka' koymuş adamın şovu.

daha anlatacak doğru düzgün bir hikayesi bile yokken neyine güvenerek böyle interaktif bir şov hazırlamış anlamak gerçekten çok güç. böyle adamları televizyonda gördükçe gerçekten sinirlerim hopluyor arkadaş, biz mi çok salağız yoksa siz mi çok akıllısınız inanın bilmiyorum sayın yapımcılar.