bugün

Bazıları mobeselik yapar!

görsel
Lsd içtiklerini düşünüyorum Yoksa öyle garip hareketler asla yapamazlar.
görsel
Abartılan bir adet balon. Bu kadar ne amk. Evet.
Balonlanan bir adet abartı. O kadar da şeyi yok. Hayır.
görsel
Evdeki diş eti rahatsızlıkları yüzünden 1.5 yıldır gün yüzü göremiyor. Yazık la hayvana.ama tabi acımamakta lazım çünkü manitası etrafta göbeğini sallayarak geziniyor.
görsel
Kykmızın anne kedisi ve yavru kedileri
görsel
salam atıyorum (hem de fıstıklı) kokluyor kokluyor, dönüp götünü gidiyor ya deli oluyorum.

lan o salamı insanlar yiyemiyor hayvan herif.
Yaptığı anlamsız hareketlerle herkesi istemsizce güldürebilen, mutlu edebilen şahane varlık!

görsel
görsel

böyle de manyak olabiliyolar. yeğemimin öğrenci evindeki kedisi. hayvan bunlardan nasıl sıkıldıysa. *
çamaşır sepeti tek eğlencesi. *
görsel
Çok sevimli olan lakabı dokuz canlı olan tüylü yumaklı hayvan. Aslında hayvan diyemiyoruz çünkü çok tatlılar gerçekten. insanların neşe kaynağı evinde oynadığı çocukları gibi sevdiği yumak bir hayvandır ayrıca. Duşu yemeği gezmesi ayrı ayrı yapılan pisik diye seslendirilen hayvan. Bir rivayete göre sırtüstüne düşmemeleri konusu şöyle geçmektedir. Bir gün peygamber efendimiz abdest almak için su dolduruyor kabına ve kedinin birisi o kaptan su içiyor ve peygamber efendimiz tam abdest alacak iken peygamber efendimizin eşi hz aişe uyarır " o kaptan kedi su içti efendim dikkat" peygamber efendimiz ise " onlar temiz ağıza sahiptir" diyerek kedinin sırtını okşamış ve kediler asla sırt üstü yere düşmemektedir.
insanin bug ini bulan hayvandir. 24 saatlik bir gun boyunca 23 saat 55 dakika sizi siklemeden yasar. 5 dakika yaniniza gelip sirinlik yapar. Iste o 5 dakika icin kendisini cok seversiniz.
sevgisi özel olan hayvandır.
her gel diyene gitmez, istemezse kendisine dokundurmaz ama size sırnaştığı an sizi gerçekten sevdiğini gösterdiği eşsiz bir andır.
ikiniz arasında özeldir ve tamamen gerçektir.
yaşam süresi aklıma geldikçe göğüs kafesime fil oturuyor sanki..
ne biri züleyha mı dedi?
pleyboiii hayvan.
görsel
görsel
görsel
görsel
hiç beslemedim. umarım bir gün benimde olur.
lahmacunu güzel olur.
severek kesip yiyebilirsiniz aç kaldığınız da.
Garfield türünden birine sahibim. Belki de ondan daha tombik.
gelip sırtınıza sırtını yaslayan ve uyuyan minik bir can düşünün.
nasıl sevmezsiniz?

görsel