vurduruyordur.
saygı duyacağım insandır da aklım almıyor yahu. kedi nasıl sevilmez, mıncık mıncık sevilir onlar.
gayet normal karşılanabilecek bir davranıştır.(kedileri severim).
potansiyel sevilmeyecek kişidir.
benimdir efendim. hayvanlar içerisinde kediyi özellikle sevmiyorum. tiksiniyorum. ama sevmediğim herhangi bir canlıyı öldürecek de değilim. veya ona şiddet uygulayacak da değilim. yalnız kedi sevip de sevmeyenlere isyan edenlere bir çift lafım olacak. madem mesele hayvan severlik, e o zaman fareyi de sev, solucanı da sev. ya da onları sevmeyenleri de lanetle mesela.
Bizden değildir.
ben kedi hayvanını çok severim de kedi sevenleri genelde sevemedim, ironik bir tesadüf olsa gerek.

(bkz: ebu hureyre)
(bkz: adnan oktar)
Sevmek zorunda mıyım amk sevmiyorum kedi köpek kuş balık.
ben sevmiyorum kardeşim hiç hoşlanmıyorum da pis yılışık şirret mikrop fırsatçı çıkarcı bir hayvan yavşak olmakta da üstüne yoktur.

ama köpek severim bak onların yeri biraz ayrı tabi aptal olmadıkları sürece bi golden rosları sevmem biraz mal oluyorlar.

ne tür bir kopek karanlığa havlar kı.
Dokuz milimetre de onları sevmiyor sorun yok. Benim için kedi sevmemek arkadaşlık ilişkilerini gözden geçirme nedenidir zira evime gelip kedi her yerde gezdi gibi yorumlar duymaktansa evime davet edeceğim ve etmeyeceğim arkadaşlarımı ayırıyorum. Ben hayatımda daha kimsenin evine misafir olup ne ikramına laf ettim ne de evininin derli toplu temiz vs olmasına.

Çok rahatsız olacaksam zaten gitmem. EĞER gidersem de bir bardak çayını içer hatır yapar müsade ister giderim. Bütün gece söylenmek nedir yani.
Sevmemek ağır bir kelime . korkmak olabilir uzak durmak olabilir belki, e o da normaldir takıntılıdır bir yerlerden mikrop vs . yoksa niye sevmesin kediler ona ne yapmış
herhangi bi rahatsızlıkları olmadığı sürece iyi kalpli olduklarına inanmadığım insanlardır.
ismi ömer olandır. çünkü ; " ömer kediye gömer, kedi de döner ömer'e gömer " sözü boşa değildir.
Benim. Kesinlikle hicbir sekilde kedilere zarar vermem düşünmem bile ama sevmem de. Çocukluğumdan beri kediler hep itici gelmiştir, nankördür de. Belki de köpekleri sevdiğim için kediler öyle geliyor ama sonuç itibariyle sevmem.
Kedileri sevmek zorunda değildir her insan. Korkuları vardır belki. Hepimiz biliyoruz ki kediler nankör hayvanlardır, kedileri çok seven insanların kedi gibi olduğunu düşünüyorum karakter olarak huy olarak onlardan bile kaçınırım. (bkz: allaha yakın bana uzak)
Astım, alerji gibi rahatsızlıkları varsa normaldir.
Onun dışında kabullenebileceğim bir durum değil.
Doğada varolan canlıların hepsini sevemediğimiz sürece dünya boka saracak.
Sarıyor şuan.
çevremde birkaç kişide rastladığım fobidir. Kedi görünce çıldırır derecede tepki vermekteler. Pişt desen yaklaşamayacak bir varlıktan bu derece korkuyor olmanın bambaşka keşfedilmesi gereken bir sebebi olmalı.
Benimdir. Hem küçüklükten gelen korku hem de sevmememin sonucu olarak uzaktan "ayy çok tatlıymış" diyip geçiyoru.
puşttur.
Benden uzak olsundur.
Benimdir korkarım kendilerinden. işi gücü yokmuş gibi ısıran ve her fırsatta tıslayan kedileri sevme nedenim olmadığındandır.
Evde besleyenler için, kedinin döktüğü kıllardan tiksinmiş, kumunun kokusandan gına gelmiş insanlardır.
niye sevmiyorsunuz ki çok tatlılar sevin be.
benimdir. ama sevmemekten kastım o aç susuzken keyifle onu izlemek değil. bu kedi sevmek olayının insanlarımız tarafından abartıldığını düşünüyorum. yani diğer hayvanları görünce çığlık atarken kedi görünce ay çok şekeeer diye onlara tapan kızlarımız var. sadece kedileri değil hayvanları sevin arkadaşlar.
insan değildir bence. Şanlı bir kürt olarak özellikle van kedilerini çok severim.