bugün

bilmiyorum. bu gidişle zor. doğru düzgün aday bile bulunmuyor evlilik için. eskiden anlaşmanın, sevmenin sevilmenin kolay olduğunu sanırdım. meğer ne zormuş. bu arada evlenmek veya evlenmemek başarı veya başarısızlık da değil unutmayın.
Şuan 27 yaşındayım ve hala önümde şu tarihte evlenirim diyebileceğim bir zaman ve şu insanla evlenirim diyebileceğim bir insan yok. Muhtemelen bir kaç sene daha yarasa gibi gece hayatı devam edecek.
imkanınız varsa evlenin. ertelemeyin. sonra yalnız kalırsınız. dinleyin beni.
Evlenseniz de evlenmeseniz de pişman olacaksınız zaten. En azından annecim , babacım diye sarılan tatlı bir çocuğunuz olur . Sevgi yerini bulur.
105 felan.
Oğlum yaşın geldi geçiyor. Cümlesinden sonra gelen , şizofren bir akraba sorusu.
29u bulur gibime geliyor.

belki de yaşım hep 29 olur, bilemiyorum.
Çoluk çocuğa karışmaya karar verirsem 30-, vermezsem 30+. Bu kafayla devam edersem de 139. Yani gördüğünüz üzere tamamen keyfim ve kâhyâsına bağlı.
Yaş 24 eğer allah ömür verirse muhtemelen 30u bulur.
Evet derse bu yasimda.
Evlenmek nedir arkadaş ya şu devirde şöyle bir dünyada hâlâ mutlu pıtırcık bir yuva hayali kurmak mı bravo vallahi size.
o kişiyi ne zaman bulursam.. dilerim 70 yaş gibi absürt bir yaşta olmaz.
Acaba evlenecgimiz kişi iyi anlabilcegimiz ve cinsel acidan biraz sehvet uyandirabilecek seviyede olabilmesi yeterlimi hala görücü usulu evlenler var mutlu gibiler bosanmasi orani dusuk gibi yani kafami kurcaliyor evlenecemgimiz kisi asik oldugumuz yada bize asik olan kisi olmazsa nolur.
yaş 30 oldu. imkanım yok diye 5 yıl sonra terkedildim. evlenemem artık geçti .
39 yaşındayım 40 yaşında evlenmeyi düşünüyorum.