bugün

1 defa. Buzlar ülkesinin güneş prensesine selam olsun.
Dünyada ne kadar zaman geçirdiğinle alakalı durum. Dünyada ne kadar gerçekten yaşadığınla alakalı durum. Hiç yaşamazsan tabiki aşkı tek seferlik bir şey sanarsın.
ne yazık ki çok sevgi dolu bi kalbim var dostlar. kadehler aşklar sayılmazmış.
1.

çoğu insan için de bu 1'i geçmez. hatta bazılarında 1 bile olmaz. sevmeden, sevilemeden göçerler bu dünyadan.
10, 12, 14, 20, 22, 24, 26 yaşlarında toplam 7 kere aşık oldum. ilk 3 güzeldi de sonrakilerin amın koyayım. ama mutluluğu huzuru 32 yaşında buldum. aşk maşk yalan gerçek sevgi başka bir şey. insan hayatı sikilmeden doğru yolu bulamıyor maalesef.
Sözlükteki kadınlara 5-10 kez.

Menuete ölüyorum.
Aşk çok yaş aldıkça evrilen bir şey bence.
Aşk var aşk var yani.
153,35 defa falan sanırım. Küsüratlı yazayım da inandırıcı olsun diye değil.
3 4 kere işte.
Bir kere aşık oldum. Ve bitirdim o defteri yanlış kızda. Keşke bir daha aşık olabilseydim.
Her aynaya baktığımda yeniden oluyorum.
12.099 günde bir kere..
Bir kere...

O da olmaz olaydı mk.

Püü...
ilki çocukluktu ikincisi canım kocama.
bir defa ama öyle böyle olmadım. daha da o kadar olamam muhtemelen.
Sayamıyorum ki işte o kadar çok aşık olmuşum...
aşık olanlar her daim aşık kalsınlar.
görsel
Çook. Ne biliyim ya. Ayran gönüllü müyüz. Galiba net cevap veremediğime göre olmadım.
sayısız kere.

ben her zaman aşığım. sadece şahıslar değişiyor.
çok defa aşık olunacağını sanmam. bir kere olursun. sonrasj ve öncesi sadece sanmalarındır.
Ben rüyama girmeyen kıza aşık oldum demiyorum. iki kız girdi ikisine de çok aşıktım. Yoksa ben her güzele aşık olabilme yetisine sahip bir kişiyim.
Aşık olduğum herkes ya evlendi ya da sırra kadem bastılar. Neden bende aşık olunca evlenemiyorum Allah'ım. Seda aplaya çıkacağım en sonunda.
iki defa yanlış kişi ve yanlış zamandı allahın hakkı üçtür şaka şaka.
Sözlükte kız yoktur sanıyordum ilk geldiğimde.

Sonra bir baltaya sap olamadim,hadiama001
Görünce aklım gitti amk.