bugün

Çenesinde bir adet ne olur ne olmaz, zor günler Kayahan'ı taşıyan müzisyendir.
Öldüğünde müzik kariyerine çenesinin devam etmesi ihtimaldir.
tipinden dolayı salakların itici bulduğu, pop müziğe göre üstün yetenekli sayılabilecek usta . sezen aksu' nun erkek hali . ayrıca ona göre çok daha karakterlidir ve zekidir .
3.kez kanserin nüksettiği,tekrar kemoterapiye başlayan sanatçıdır.
yine ona esmer günler var ama biraz daha gayret!
her dinlediğimde lise yıllarımı anımsadığım efsane sanatçı.
şarkıcı değil, sanatçı. seni seviyorum kayahan amca.
üst kat komşumdan yükselen devamı var şarkısıyla beni yıllar öncesine götüren insan. allah uzun ömürler versin, sesine kurban.
Kayahan - Sarı Saçlarından Sen Suçlusun (1991): https://www.youtube.com/watch?v=IRlqPNB8i3o

şu adamın canını yakan manita denk gelmez bize.
33 yaşına kadar hiç tam anlamıyla dinlemeyip ön yargılı davrandığım kayahan'ın tüm şarkılarını başkaları söyleyince kendi yorumuna dönüp dinlediğimde ne kadar muhteşem yorumu ne kadar güzel sözleri ve arabesk olmayan ne güzel ezgileri olduğunu farkettim.cidden büyk şarkıcıymış ama antipatik.
hep yaşlı bir dış görünüşe sahip sanatçı.

sanki hep yaşlıydı. münir özkul gibi.
son fotoğraflarını gördüm bugün ve kanser kendisini iyice yıpratmış, umarım sağlığına bir an önce kavuşur.
Yemin ettim şarkısını tek geçtiğim aklımda hep gitarıyla yer edinmiş şarkıcı abimizdir.
güzel şarkılarıyla bildiğimiz kayahan şuan çok değişmiş. allah acil şifa versin.
Odalarda Işıksızım, Yemin Ettim 90'larda çocukluğumu işgal eden önemli parçalarıydı. sadece 90'lardaki değil birçok şarkısını severim ve çoğu zihnimde. kanserle önemli bir mücadele verdi ve hala veriyor. kayahan denilince akabinde aklıma nilüfer gelir. ama sonra araları bozuldu. konu Telif ücretleriydi. öyle bozuldu ki, hiç düzelmeyecek gibi. bugün bir haber gördüm. galiba barışacaklarmış. barışsınlar tabi. bir gün toprak olsanız da, güzel sesiniz kalacak geriye.
solda görünce korkutan adam.

öldü mü yoksa diye endişelendirdi sabah sabah..
en güzel sanatçılarımızdan biri. son hali beni üzmüştür. allah sıhhatlar versin.
nilüfer le barışığı haberini gördükten sonra sevindiğim, kepli ve kızına yaslanarak şarkı söylediği fotoğraflarıyla üzüldüğüm sanat ustası, ustamız.
Sayesinde aşık olmaktan zevk aldık, müziğe gönül verdik. Büyük sanatçı, bizim nesile denk gelen en güzel şey.
Kral adamdir..
2015 yılı itibarı ile tv de görünce şok olduğum sanatçı. Bildiğiniz Süleyman Demirel sandım şarkı söyleyene kadar hasta mı oldu acaba yoksa ben yaşlandım da adam daha çok mu yaşlandı.
Tarkan'inda yorumladiğı 'yemin ettim' isimli muhtesem sarkının söz yazarıdır.
son sanatçılardan biri. aşkı en iyi anlatan şarkılar bir onun bir de sezen aksu'nundur bana göre.

allah hayır etsin sabah gözümü açtığımdan beri dinliyorum.
eski güzel günler geldi aklıma. ilk aşk, ilk kavga, ilk ayrılma vs.

allah şifa ve uzun ömür versin de kal başımızda büyük usta.
içinde 'siyah-beyaz' geçen bir şarkının sözlerinin çarşı tarafından sahiplenilmesi üzerine beşiktaşlı sanılan ancak koyu galatasaraylı olan ünlüdür.
kendisine yapılan saygı albümü ile şimdilerde eski şarkıları yeniden dinlenen kişi.
Yemin Ettim

Asırlardır yalnızım pişmanım alın yazım
Bir öfkeye mahkum ettik herşeyi
Bir yemin ettim ki dönemem
Hüzün tünellerinde soldum kederlerinde

Cehennemde yansın bu dilim
Seni versinler ellere beni vursunlar
Sana sevdanın yolları bana kurşunlar

Kıyametler kopuyor zavallı yüreğimde
Tükendim tükendim tükendim artık
Hiçmi özlemedin hiçmi hakkım yok
Bir ara bir sor allah aşkına

Asırlardır yalnızım pişmanım alın yazım
Bir öfkeye mahkum ettik herşeyi
Hüzün tünellerinde soldum kederlerinde
Cehennemde yansın bu dilim

Kıyametler kopuyor zavallı yüreğimde
Tükendim tükendim tükendim artık
Hiçmi özlemedin hiçmi hakkım yok
Bir ara bir sor allah aşkına

kayaha nın en güzel şarkısı.
Üçüncü kez gördüğü kanser tedavisi sırasında yoğun bakıma kaldırılmıştır.

Fotosunu görünce afalladım, bir insan nasıl bu kadar yaşlanıp değişebilir?
http://www.milliyet.com.t...dirildi--magazin-2033832/.