bugün

buzlu olsundur.
severek okuduğum bir yazar tanesi.

kalp.
bilindik konuları takdir edilesi bazı biçimlerde ele alan bir yazar umarız faydasız entelektüel kervanına katılmaz. *
mersin eşrafından turunçgiller'in gelini. başarılar sayın yazar.
Güzel insan, değerli bir dost. Portakal suyu tadında Beğenilerin için teşekkür ederim. Sağ ol, Eksik olmayasın.
hahaha tepki süper. kola içiyordum burnumdan geldi amk. sözlük kızından ilk defa böyle sağlam bir tepki gördüm. efsane olmuş.
ergeni havaya atmış düşene kadar yedi defa halletmiş. tebrikler !

red kit'ten daha hızlı.
banada bi soda limon ama tuzsuz.
Feyk halini de sevdiğim yazar(swh) feyk olsa da size ne acaba? burada hangimiz kendi adımızla nick alıyoruz hepimiz anonimiz ister feyk olsun ister asıl hesabı, ne fark eder. ister kadın olsun ister erkek ne işine yarayacak sayın geri zekalı? Nüfus müdürü müsün? ister taklid yapar ister hayatını birebir anlatır s i z e n e? ne boş işlerle uğraşıyorsunuz yav. Burada boşuna mı nick aldık size mi ispatlayacak kendini acaba mal herif ya.

Edit: muhtemelen maskulist denen andaval birazdan feyk hesapları ile tüm entryleri eksiler bol bol ne boş hayatınız var ya ben bile bu kadar boş değilim
(bkz: oo gece yürüyüşüne çıkmışız)
Nickiyle her seferinde beni gülümseten yazar kişisi.
Yaratıcı bir nick.

Yazdıklarını da seviyorum.
Hep olsun, bol bol yazsın!
cappy veya dimesin viral reklamı olabilir. çünkü bu nicki her gördüğümde canım meyve suyu içmek istiyor.
Akıllı kız. Az bulunur böylesi.
(bkz: bim de satılan muhteşem ürünler)

" le " ilavesi yok yalnız !..
görsel

Dost yazar. iyi ki varsın taklım.
görsel

Artı oy meleğim. Teşekkürler taklım. Eksik olma.