bugün

Saçma sapan bir icattır.

Akıllı telefon piyasasının salaklığıdır ...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Akıllı telefon dünyasında yeni bir dönemin başladığını gösteren katlanabilir telefon modelleri arasına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Özellikle fiyatları ile dudak uçuklatan katlanabilir telefonlar arasından ülkemizde satılan modellerin özellikleri ile fiyatlarını listeledik ve öne çıkan detayları anlattık.

https://www.webtekno.com/...i-ozellikleri-h98853.html
kızaklı telefonların android modeli gibi bir şey yapmaya çalışıp biraz daha geliştirmişler sanırım. ben beğenmedim bedava verseler belki kullanırım ama buna para ödemem.
kıvırıp cebimize sokabiliriz yani.
tavla gibi telefonlardır. yalnız koltuk altına değil bu sefer götümüze sokuyorlar.
جميل جدا
gereksiz bir icattır.
--spoiler--
saçma dediğimiz o kadar gelişmeyi daha sonra kullanmaya başladık. ilk başta her zaman böyle düşünülür ama sonra kullanmaya başlarız.
--spoiler--

hiçbir katlanabilir bu tip akıllı cep telefonu modeli uzun ömürlü tutmamıştır. hatta hiç tutmamıştır.

ilk akıllı telefon denemesi nokia 9000, tutmuş olsaydı 3310lar çıktığında bile kullanılıyor olurdu;
görsel

bu da bir sonraki akıllı ve katlanabilir telefon denemesi 9210, tutmamıştır;
görsel

işte bu telefonu daha piyasaya çıkmadan internetten görüp de hastası olmuştum. bir dönem hayalimdi ama bir süre sonra hafızamdan silindi gitti. e90, bu da tutmadı, bir kişinin bile elinde görmedim;
görsel

bu da 2011de çıkan harika e7, tutmamıştır;
görsel

her şey ilk çıktığında garipsenir ama sonradan sevilir ancak bu durum katlanabilir telefon için geçerli değil sanırım.
o saçma dediğin telefon aslında akıllı telefonlarda bugün için bir devrim niteliğinde ,mühendisler bu tarz telefonları geliştirip ileride istendiğinde çok geniş bir tablet gibi istendiğinde çok küçük bir telefon gibi alan kaplayabilir yapabilir öyle oturduğunuz yerden saçma demeyle aşağılanabilecek bir şey de değil. yok eğer daha yaratıcı fikirleriniz varsa yapın da dünya bu tarz telefonları değil sizin fikirlerinizi takip etsin
Samsung Galaxy z flip modelini çok beğeniyorum. Çok şık. Ama yeni yeni geliştirildiği için yeteri kadar dayanıklı olduğunu düşünmüyorum. Katlandığı yerden ekranın bozulma ihtimali yüksek. Almamamın tek sebebi bu. Kesinlikle Cok mantıklı. Cep telefonları artık çantalarımıza zar zor sığıyor. Küçük çantalarda daha büyük problem.
Opponun sürgülü olan telefonu diğerlerinden ayırmıştır kendini. Kalem bu cihazların olmazsa olmazı, kalem olmadığı zaman bana da anlamsız geliyor fakat kalem olursa yeme de yanında yat.
Malum forumlardan zamzung alip pisman olan, elinden cikarmaya calisan cok. Sebebi ise dayanikli olmamasi.
Yaklaşık 4 aydır samsung un flip 5 modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Cepte taşıması çok rahat. Ortasında katlama izi eline hafifçe geliyor ama zamanla alışıyorsun ve olduğunu bile unutuyorsun. Ekran açıkken katlama izini gözünle seçemiyorsun bile. Dayanıklılık konusunda herhangi bir problem yaşamadım henüz. Ne olur ne olmaz diye kasko yaptırdım. Kırdığımda durum güncellemesi yaparım.
en fazla 7 kere katlanabilir...