bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2001 tarihli bir hollywood filmi. yönetmen james mangold. başrollerde meg ryan, hugh jackman, liev schreiber ve breckin meyer.
  ... vernon sullivan
 2. 2.
  Oylesine evde bos bos zap yaparken, Hugh Jackman'i gorur gormez tv kumandasini bir taraflara attigim, filmin bitiminde de 'bende kendimi boyle bir kopruden asagiya atmak istiyorum, bende boyle bir leopald istiyorum' diye ic gecirmeme sebebiyet vermis filmdir. Kafa yormayan, bugulu bir yaz aksamina cuk diye oturan bir film. Hem Hugh Jackman oynuyor canim daha ne olsun. *
  1 -1 ... mystic rose
 3. 3.
  bir zaman boşluğundan geçip 19.yüzyıldan 21.yy a gelen leopold ( hugh jackman ), bu konuda kendisine inanmayan kate e ( meg ryan) aşık olur. işinden başka şey düşünmeyen kate de bu aşka karşı boş değildir. ( zaten hiçbir romantik komedi filminde aşklar karşılıksız değildir. öyle olsaydı komedi değil, trajedi çıkardı ortaya)

  leopold, bu yeni yüzyılın yaşam tarzını önce yadırgasa da bilgeliği sayesinde ayak uydurmayı başarır. kibarlığı ve centilmen tavırları ile de gönülleri fetheder.

  fakat çağına geri dönme vakti gelmiştir.

  işte bu noktada zaman, mekan dinlemeyen masalsı bir aşka tanık oluruz.

  meg ryan'ın her zamanki rollerinden biriyle karşımıza çıktığı, 2001 yapımı, çıtır çerez bu duygusal-komedi filminin türkçe adı ise büyülü çift.
  ... muhabirkedi
 4. 4.
  şaşırtan hadise leopold'un yeni yaşamına hemen alışmasıdır. çok nadir şapşal bakışlar atsa da kendine düzen kurmayı bilmiştir.

  ayrıca çok güzel bir aşk filmidir.
  ... desiree
 5. 5.
  izlenilesi en güzel aşk filmlerinden. leopold'un j.j e haddini bildirdiği yemek sahnesi çok keyifli.
  ... witch
 6. 6.
  başrollerinde meg ryan ve hugh jackman'ın oynadığı fantastik romantik komedi filmi. bir zaman boşluğundan geçip 19.yüzyıldan 21.yüzyıl'a a gelen dük leopold'un kate ile tanışması ve 21. yüzyıl'a ayak uydurmaya çalışması eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.
  ... zagortenay

alakalı başlıklar