bugün

kızlar böyle giyinmek çok mu zor?
görsel
erkekler parmak arası terlik giymeyin çok iticisiniz. hatta mümkünse hiç terlik giymeyin.
çapraz takılan çantaları bırakalım artık. modası bitti.
görsel
tüm zamanlarda temiz ol, kalbini de temiz tut, yeter artar bile. ne de olsa bir çiçeksiniz.
her hafta dilberi izleyin ne giyiyorsa onu giyin.
Valla ben maskülen giyimi çok seviyorum ne yalan söyleyeyim.
Başarabilirlerse bu tarz bir giyim tarzını önerebilirim.

Özellikle gömlek delisi biriyim :d
Bacaklarınız tombikse nolur mini şort giymeyin.
Giyinmeyin. Kıyafetler yük size.
mümkünse kefen.
Sutyen takmayı bırakın artık.
çakma tesettür değil gerçek tesettür.
Önerim şudur: atalarımızın bize armağan ettiği özgür ülkemizde, istediğini giy sevgili kardeşim. Metafizik kafalara bakma sen. Hatta senin bu özgürlüğüne laf atan varsa da, en sert şekilde karşılık ver ki bu boş kafalar yok olsun.
Tesettür.
Sevgili kadınlar.

Şu çakma louis vouitton,marc jabocs-tote bag salın lütfen.

Toplu taşımada,ayağında lumberjack ayakkabı varken şu çakma çantalarınız çok kötü duruyor.
Gotunuzdeki donun bicimini ve rengini gostermek zorunda degilsiniz.
Erkolara mavi kotlar çok yakışıyo bence.
Blazer ceket mavi kot giyebilirler.
Ceketin içine de beyaz bir şey seçimi karşı cinse bırakıyorum.
Kardeşler kasmayın be, Allah ne verdiyse giyinin, bez parçası neticede hepsi.
Öneri olayı kusura bakmayın ama bana biraz soft faşizanca geliyor, isteyen istediği gibi giyinsin.
Önerilerim bunlar herkes kendine yakışanı seçip giyinsin. Ama dekoltenizi sakın eksik etmeyin kızlar. Yakışıyor.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Erkekler lütfen eşofman denilen şeyi sadece sporda giyin. Bazılarının üstüne paçalı don gibi yapışmış kadının yanında alık gibi dolanıyor.
Onun dışında vucuda gore giyinmek önemli ya. tarzınız önemsiz.
Valla eşim ya da sevgilim gelsin benim dolabımdan giyinsin istiyorum ahdjd.
Sadece Benim kalbime dokunan insanlara tavsiye verebilirim. Genel birşey diyeyim ama fazla açık giyinmemeye özen gösterin.
Bazı insanlar vardır çuval giyseler yakışır. Onlardansanız istediğinizi giyinin, ben onlardan olduğumu düşünüyorum mesela.

Bazı insanlar da vardır ki, ne giyerse giysin çuval gibi olur. Ki ülkemizdeki erkeklerin çoğu 1 80 in altında ve şişko oldukları için böyleler. Ne giyerseniz giyin hepsi çuval awk size hiçbir önerim yok.

1 80+, geniş omuzlu, hafif şişman erkekler, isterseniz renkli kot pantolonlarla polo yakalı beyaz tişörtler giyinin. Size yakışır.
görsel