bugün

organize üyelerden biridir. 7:30 istatistikler açıklanır ben 9 da kalktım çaylak olmuşum 8 gibi çaylak atmış zevatın biri (iyi tanırım kamili) bunada emir gelmiş şu başlığa yaz dalganı geç frankın çaylak olduğunu herkes görsün emri verilmiş olacak ki herkes uyurken ben erken kalkmıştım bi baktım gevrek gevrek nik altı yazmış dalga geçiyor. gerçi bunun dedeside organize tiplerdenmiş. git bana çaylak atan zevata deki abüüüüü çoylogono koldormoslor de.
Hadi çocum hadi yavrum hadi rüzgar gülüm benim git kum da oyna kendine ismi kulağa hoş gelen ideolojiler bul.
Çok havalı olursun gerçi senden Bi bok olmaz ama neyse.
Evet gizli aktrol gitti aleni olan geldi Frank yine ne masalı anlatıyorsun nasıl telefon geldi bana kimden geldi anlat bakayım.

Kalktım sözlükte saçmalama yok gittim profilene çaylak yazıyordu.

Tabi ne bileyim yalayıp çıkacağını
Pazar sabahı ağlayarak Mod eteğine yapışacağını telefondan.
Köpekler istedi diye atlar ölmez.

Hayatım boyunca it sürüsünün kuyruğuna basmaktan geri durmadım durmam.

Sizin fikrinizin ne önemi var vasat insanlar.
görsel
Hadi kumda oyna 180 derece dönüşlü bebe.

görsel
Benim böyle birinden nefret etme olasılığım yoktur.
Ben ulusalcılardan nefret etmiyorum boş yapanlardan nefret ediyorum.

Ve bu adamlar boş değildi.

Sen onu bunu bırak 180 derece dönüş yapmadan önce nasıldın onu anlat hangi dershane hangi okul ailenden kaç kişi memur oldu çok kolay ataması oldu sınavları süper geçti 1 gece içinde nerden geldi onları anlat.
Siz zaten bunu anlamıyorsunuz o adamların yaptığı eleştiriler için tek dava açmışlar mı tek bir şey demişler mi hayır yine bu adamlara kıyanlar yine sizin 180 derece dönüşlü tayfa.

Bizden böyle adamlara hiç zarar gelmez gelmedi.
görsel
https://youtu.be/dHBQ6jyLRwc
özel mesajlarına mutlaka cevap verdiği için benden hiçbir zaman "orada mısın, sesimi alabiliyor musun" mesajı almayacak yazar.
ne yaşıyonuz olm siz.
Tamam koçum show u kes nezaketen cevap veririz herkese.
çok değer bilir bir yazardır üstelik galatasaraylıdır.
Çoluğuna çocuğuna göstersen iyi olur o karekteri.

Burada vakit harcama boş yapma.
ruh hastası tanısı koyduğum yazar. 100 bin entry giren bir adam ruh hastasıdır.
Dede öyle bir şey yok yok Asr ı saadet dediğiniz zamanda bile yok.

Adalet yeterlidir Allah adil olanı sever.

100 bin entry yok aq deli 34 bin sadece.
ya kürttür ya çingenedir ya conodur ya suriyelidir ya afgandır. başka alternatif yok.
görsel
iyi bak yüklemişimdir.
Hayırlı cumalar ktç. Allah sana ağzı var dili yok, güler yüzlü, çocukların işine karışmayan, çocuklarını kıskanmayan bir kaynana nasip etsin.
Not: belki bu tutar.
Aminn ecmainnnnn

görsel
Zaten aralarında bir tek o aday olabilir.

Ona 2. Turda veririm. Yapacak bir şey yok.
Çok dürüst adam. Lafını esirgemez.
görsel
Şaka lan şaka siktir git
helal lan helal lan sana Yusufi.