bugün

akabeliler he rgün ediyor

o ne olacak ???????
kartoncunun milliyetçi görünüp gerçekte kürtçü olduğunu yeni öğrenenleri şaşırtan mevzudur.

görsel
Milliyetçiliği 1950 oncesi ve sonrası değerlendirsek. Söyledigi şey 50 sonrasına cukk oturuyor..

Yani Ortada bir hakaret yok. Pozisyon devam...
Atatürk sizi görse yüzünüze tükürür bu ne lan embesil sürüsü olmuş bunlar diye.
Hadi eyvallah.

Türk olmayan türkler gitsin ötede havlasın.
silik yemeyi gerektiren durumdur. bunlar yüzünden uluda yazar kalmadı.

görsel
Cümlenin içinde Atatürk geçmiyor. Beyniniz yanmış sizin.
Kendisine gerekli eğitim verilmemiş donanimsiz biridir. Yargılamak değil destek olmak gerekir.
gereksiz bir kavga .... türkiyede milliyetçilik henüz başlamadı ....
ülkemizde milliyetçilik mi var gerçek anlamda. mesela işimi en iyi şekilde yapmalıyım ülkemi en iyi anlamda temsil etmeliyim.
insanlar zor zamandan geçiyor fiyatlara zam yapmıyım gibi gibi.
ülkemizde milliyetçilik mi var gerçek anlamda. mesela işimi en iyi şekilde yapmalıyım ülkemi en iyi anlamda temsil etmeliyim.
insanlar zor zamandan geçiyor fiyatlara zam yapmıyım gibi gibi.
yine bütün iti köpeği atatürkçü yapmıştır.
kripto akplinin yeni iftirası.
işte biz buna ad hominem diyoruz.
bu uyanık reisciye göre atatürk'ü beğenmeyip kendine ülkü uyduran çakma milliyetçileri eleştiren atatürk'e hakaret etmiş oluyor.
it köpek kankaları ve çakma atatürkçüler
tarafından ataya ettiği küfürler
yüzünden aferin denen öylesine bi zat..
(bkz: sözlüğün foruma evrilmesi)
Arklar şimdi şöyle oluyor bu sağ görüşlü şarlatanlar (milliyetçi ve dinciler)
Müslüman olunca 2 rekat namaz kılınca geriya kalan erdemlerini rafa kaldırıyorlar nasıl olsa (cennete gidecekler)
Milliyetçiler ise tamam milliyetçiyim Milletin malına çökelim mafyacılık oynayalım bizim gibi düşünmeyenleri ezelim.

Adamların kafa militarist başka hiçbir şey ile ilgilenmezler hak hukuk insanca yaşamak ülke standartlarını yükseltmek bunlarla işleri olmaz.

Ve bu tek hücreliler atatürk gibi bir deha yı milliyetçilikle sınırlandırıp sadece o yönünü görmek gibi aptalca Bi işe girerler.

Ben atatürk'ün sadece milliyetçiliğini görmem o ne yapmaya çalışmış neler yapmış onlarla ilgilenirim.

Size bir şey söyleyeyim mi Atatürk gerçekten çok büyük Bi adam Türk tarihinin en iyisi diğerleri yanında hikaye kalır.

Dinciler Allah'a şükretsin onun gibi birini çıkardı diye milliyetçiler ise at gözlüğünü çıkarıp adamın vizyonuna misyonuna baksınlar.
Arkadaşlar Atatürk milliyetçisi mi güldürmeyin beni öyle insanlar yok artık.
boşuna kendinizi soslayıp kılıf uydurmayın değilsiniz çünkü.
Ne üdüğü belirsiz tiplersiniz goygoy yapan.
--- alıntı ---
milliyetçilere hakaret ederek dolaylı yoldan tüm zamanların en büyük türk milliyetçisine de hakaret etmesi durumudur.
--- alıntı ---

atatürk'ün en sevdiği yemek kurufasulye-pilavmış. ben şimdi hiç atatürk karıştırmadan "kurufasulye-pilav boktan bir yemektir" dersem tüm zamanların en büyük kurufasulye-pilav severi atatürk'e de hakaret etmiş mi oldum? yada bunu atatürk'e hakaret etme amacıyla mı söylemiş oldum?
terbiyesizliktir. atanın bağış adı altında verdiği beleş toprakları satıp yerken iyi ama .
iyesta tarafında hunharca desteklenen kemalist gördüm. Bu elemanın aktroll olduğunu aylar önce yazdım.
O zamanlar biz saf ulusalcı dostlarımız bunu ciddiye alıyorlardı.
Başlık formata aykırı.
Açıklama akla bilime aykırı.
Akıl yok bilim yok format yok.
Peki ne var.
Aktrollüğün daniskası var.
Utanıyorsanız yapmayın.
Yapıyorsanızda açıkça yapın.
Bunlar fetö taktikleri yer mi lan Rumeli çocuğu bunları
görsel
cahil cahil konuşmuş.

atatürk ilkelerinden bir tanesi de milliyetçiliktir.

-bu yazar tarafından milliyetçiliğe ve milliyetçilere bir hakaret, bir küçümseme var mı?

-evet bu durumda silik yemelidir.
Türk düşmanı olduğu içindir. Böylelerini ülkede barındırmamalı.
Derhal silik yemeli ve savcılığa verilmeli.
şaşırtmayan olaydır, doğrusu yok adamın.
Vay hain vay ırz düşmanı demek öyle yapmış.