1. 1.
  beşiktaş'ın yeni projesi.

  bu kart olmayanlar maç bileti alamayacakmış, ayrıca birçok sektörde de kullanılabilecekmiş.

  o zaman bu kart için pos cihazları yapılsın, kullandığımızda "kartal gol gol gol" filan diye efekt çıksın. pek şükela olur.

  kart 1903
  1 -4 ... salca
 2. 2.
  Beşikaş'ımızın yeni projesi.

  Edit: önce nicke baktım, sonra bastım eksiyi.
  -1 ... kral taytsiz
 3. 3.
  sanki hiç denenmemiş , yapılmamış havasıyla tanıtılan karttır. gs nin , fb nin zaten benzer kartları var. öyle yüksek beklentilere girme fikocum. o işlerin pek getirisi yok.
  -2 ... nebi betasay
 4. 4.
  kart onayı bekleme süresi ardından yetersiz limit uyarı çıktığı zaman değişik bir efekt sunacak karttır.

  izleyelim:
  https://video.uludagsozluk.com/v/kart-1903-70219/

  ... salca
 5. 5.
  satışına başlanan kart. şu ana kadar 400 kişi tarafından satın alınmıştır.

  detaylar için:
  https://www.kart1903.com.tr/
  2 ... salca
 6. 6.
  beşiktaş'ın marka tasarlama ve pazarlama hususunda ne kadar geç kaldıgını gösteren oluşum. stadın yapımının gecikmesi, kartal yuvasının alısveriş küçük bir dilim kapması, zamanında demirören yönetiminin beceriksizliği ve yönetim basarısızlıgının bir sonucudur.

  sosyal medyada eleştiriler oldugu kadar gizli tutulan bilgilere de sahip, ornegin söz konusu kartı satan şirketin sadece 1 ay evvel kurulmus olması gibi.

  özellikle kombine bilet satıslarının kart 1903 olmadan gerçekleşmeyecek olması bonus kart sahiplerine ne olacak hayıflanmalarını da beraberınde getırdı

  yeni bir sistem oldugu için gerekli duzeltmelerı beklıyoruz. biraz zamana ihtiyacları oldugu kesin. umarız basarısızlıkla sonuclanmaz.

  özel edit: sayfalarca dolu olan kart 1903 başlığı entryleri bir anda azalmış gibi.
  ... byoser
 7. 7.
  Bugün elime ulaşan kart. ilk tecrübelerimi siz değerli beşiktaşlı sözlük üyelerine aktarmak istiyorum;

  -Burger king kuponu ile iki arkadaş burger kinge heyecanla gittik, kupondaki menüyü aldık fakat tam ödeme esnasında kasiyer; "abi bu kupon ile bu menüleri bu fiyata alıyorsunuz fakat kuponsuz normal olarak alırsanız 3 lira daha ucuza geliyor" dedi?!.

  -Neyse oradan sonra boyner mağazasına gittik. Tüm boyner ürünlerinde %15 indirim avantajına güvenerek bir ürün aldım. Fakat kasaya gelip indirim talep ettiğimde, böyle bir indirimin sistemde tanımlı olmadığını, kendilerine böyle bir bilgi gelmediğini söylediler, ürünü almaktan vazgeçtim.

  -Son olarak sırf meraktan jimmy key mağazasına girip, hocam bakın bu kart1903, anlaşma gereği sizin ürünlerinizde %15 indirim olması gerekiyor, var mı bir bilginiz dediğimde; hayır cevabını aldım.

  Kartımla birlikte ilk günüm böyle geçti sevgili beşiktaşlı kardeşlerim. Ha, "birader sen o kartı sırf indirim için mi aldın?" 'cılar çıkacaktır mutlaka. Hayır arkadaşım, feda tişörtlerimizi, formalarımızı nasıl gururla taşıyorsak, her alış verişimizde bjk bonusumuzu kullanıp, sevdiceğimizle kartalcell vasıtası ile konuşuyorsak bu kartı da aynı gururla aldık. Fakat vaad edilen indirimler vs. gerçekleşmeyince ister istemez insan sinirlenebiliyor bir nebze.

  Edit: imla.
  1 ... selimii
 8. 8.
  ilk 3 günde 5 bin kişinin aldığı kart.
  ... klasgenc
 9. 9.
  kartalcell abonesi oldugum icin az önce bilgilendirildiğim kart. telefondaki şahıs bıdı bıdı bıdı susmadan birşeyler anlatıp duruyordu, bende ona dedim ki; eneramoyu almanız icin mi üye olucam bu karta? anlıyorum dedi, fakat anlamadıgından emindim. * içi boş kampanyalara karnımız tok. feda dediniz aldık, forma dediniz aldık! tamam eyvallah ama, sen bana ciddi anlamda bir oluşum projesi göstermeden, bu kartı nasıl satacaksın bre kardeşim!
  ... losers
 10. 10.
  hakkında hiçbir şeyi okumadan, araştırmadan satışa çıktığı gün sipariş etmiştim bu kartı. evet aslında tek amaç kulübe destek olmaktır!
  ... hayatimstrat