bugün

yine tutmayacak bir dizi. isimden kaybediyor zaten.

Edişın: n'oluyor lan kapak mı oluyorum. *

edişın2: akp döneminde çekilmiştir.
Aşka paha bictigimiz için su an aşktan eser yok zaten kalplerde. Bir de dizisini yapıyorlar, daha nasil insanlarin gerçek duygularini sömürebilirler merak ediyorum. Ask aşkliktan çıktı artik, öyle güzel bir değeri ayaklar altina alan insanlariz, medyayla da bunu destekliyoruz aferin bize.
ismiyle bile itici olan dizi. Böyle dizi adı mı olur lan.
ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan ve çekimleri hızla devam eden kara para aşk dizisi Atv ekranlarından izleyicileri ile buluşacaktır. Detaylar için http://www.karaparaaskizle.biz
ismiyle fragmanı hiç uyuşmayan, başlayacak olan yeni dizi. çünkü ismi çok tuhaf, insanın izleyesi gelmiyor. ama fragman nedense beni çok etkiledi.
parasız aşk olmaz mesajı vermeyi amaçlamış dizidir.
ismi ve yayınlandığı kanal nedeniyle tutmayacak dizidir. Korkarım Engin akyürek e yazık olacak, ekranda görmeyi özlemiştik zira.
isminde hayır olmayan dizi.
finalinde esas oglan esas kıza mars alacaktır.
fena başlamış dizi. nasıl bağladılar lan öyle.
isimden kaybetmiş dizi. kara para aşk neamiş yaa? atv dizilerinden bi cacık olmaz hem.
Hatuna güzel dogum gunu partısı yapmışlar diziyi de beğendim şahsen.
tayyip erdoğan ve zevcesi emine'nin hayatlarını konu alan tv serisidir.
yapımında para harcanan iyi bir diziye benziyor tutulur.
yapımcılar belliki o kadar para dökmüş mekanlar için ama bi isim bulamamışlar, ulen anket yapsa daha iyi isimler çıkardı ortaya.
olmua dizidir. mis gibidir. dizideki tek sıkıntı nebahat çehre'dir. kusucam artik onu gormekten.

tuba kizimizda iki coxuk dogurmusutur ama hala kağıt gibisir.
bir saçma dizi dahadır. zaten günümüzdeki tüm türk dizileri saçmadır.
geçerken uğradım. sırf müzikleri için bile izlenir.
gerçekten iyi bir dizi.
sadece ismi kötü.
her türk dizisinin olduğu gibi saçma dizilerden biridir.
çok güzel dizi.umarım çizgisini bozmaz.

bu ara tuba büyüküstün sen ne güzel kadınsın ya *
şu an için güzel bi dizi gibi. ama bozar gibime geliyor.
Engin'in rol güzel olmus bence bazen beni güldürebiliyor. Dizi de gayet başarılı bence kim ne derse dersin ben gayet severek izliyorum.
çok iyi gidiyor. bozmaması dileğiyle.
Skndirik bir dizi daha. Nişanlısı öldükten hemen sonra gözü başka bi kıza kayan şerefsizin olduğu dizi. Baştan kaybetti.
Tuba Büyüküstün'ün oyuncu olduğu dizi. izlememek için sebeptir. yahu bu kadını kim oyuncu yaptı mimik sıfır, yetenek desen o da yok. otur modelliğini yap işte kızım, işin ne senin televizyonla sinemayla.