bugün

cüneyt arkın ın canlandırmış olduğu karakter.
yeni bir yazar adayı. kara murat kim olayını bitiren kişi. hoşgelmiş efendim.
+alo ben murat
-hangi murat
+kara murat uleynn

gibi bir diyaloğa konu olmuş halk kahramanı.
nickime misafirperver insanlar tarafından açıldığını kabul buyurduğum bi çeşit karşılama topici.
bu saatlere kadar online olduğunu ve saat 00.00'dan itibaren 18 tane entry girdiğini görmemle takdirimi kazanmış, azimli yazar adayı *
(bkz: kara murat benim)
an itibariyle yazar olan ikinci nesil çalışkan yazar
bu keşmekeşe son veren user.
ben oluyorum efenim kendileri. *
(bkz: hacı murat)*
(bkz: murat131)
inanılmaz tatlı ve bunun farkında olduğunu düşündüğüm sevilesi ikinci nesil yazar.
cüneyt arkın'ın canlandırdığı bir halk kahramanıdır. genellikle bizanslılarla savaşır. müthiş kült serisinin vazgeçilmez örneklerindendir.
5 yaşındayken seyrettiğimde gaza gelip anneme babama saldırmama sebep olan cüneyt arkın filmi. diğer çocuklar konusundaysa hiçbir faydası olmamıştır, onlara saldıramamışımdır. annemin bababın da bana bir şey yapmayacaklarını biliyordum bu cesaret bununla alakalıydı aslında. kendimi bir bok zannederdim; ama bu genelde öyle zannetmemle kalırdı, bir boka yaramazdım o zamanlar da.
(bkz: karak murat hanginiz)
(bkz: buyrun benim)
her macerasında birkaç prensesi götüren ve izlerken bizleri helal olsun oğlum götür diyecek kadar galeyana getiren fantastik ötesi kahraman..

(bkz: süperman)
ulan beyaz tenli, mavi gözlü, hatta bizanslı sanılabilen parlak bi tiptir. neresi kara lan bunun...
an itibariyle kanal d'de bizanslı kesen kahraman.
(bkz: bizans askerleri/@zaknafien)
şu an itibariyle de kanal d'de korsan kesmekte olan kahraman.
an itibari ile sözlüğe verip veriştiren kişidir.
kafası fena güzel ya da az sonra şunları söyleyecek;
-meydey meydey uçuş için moderasyondan izin istiyorum...
kendisi erkek değil bayandır, zira bu kadar küfürlü başlık kendisine hiç yakışmamaktadır.
-abi bir kara murat vardı ne oldu ona?
-hangisini soruyosun? tarihteki fatihin fedaisini mi?
-hayır ikinci nesil yazar var ya sözlükte
-yazar mı?
-heee
-ikinci nesil silik oldu o.
-yapma yaa
-heeee. ayrıca kara murat, .oyim de tur at. ehehehe
(bkz: french kiss)
çok pis ışın kılıcı kullanır. bir rivayete göre obi wan kenobi, kara murat'ın soyundan gelmektedir.
fatihin fermanı isimli versiyonuyla şu anda kanal d'de başlamış olan aşk filmi...