bugün

(bkz: siyah inci)
(bkz: the black pearl)
atv'nin mistik dizi dizisinin bir üyesi. selena, tılsım adası şimdi de kara inci. her şeyi anlıyorum da yetkin dikiciler neden böyle projeleri kabul ediyor, onu anlamıyorum. kanımca yetkin dikicilerin dizi teklifi aldığı an imza atma hastalığı var.
ebru özkan'ın, yetkin dikinciler'in rol aldığı dizi. ilk bölüm fena değil. en azından yetişkin oyuncular dublajsız oynuyor. bu da yeter. konsept olmuş gibi.
fantastik olmaya çalışan dizimsi. başarısı sorgulanmalıdır.
enkaz bir dizi.
yakında yayından kaldırılması muhtemel olan dizi.
karayip korsanlarındaki muhteşem korsan gemisinin ismi .
an itibariyle "duaların da çabuk kabul oluyormuş afferin kerem" cümlesiyle bünyeyi dumurdan dumura sürüklemiş dizidir.
görüldüğü anda "gel beni boğ" diye çağrıda bulunan dizi. sihirli, büyülü bir yapım. tabi ki -sözde- çocuklar için tasarlanmış bir dizi. hayal gücü ön çalışım alanında yer almış. iyi midir? tartışılır.
Süper grafiklerin,etkileyici müziklerin harmanlandığı Yüzüklerin Efendisi , Blade ve Matrixin yaratıcılarından,5 dalda oscara aday olup 12 dalda oscar kazanan,basında aglatıp sonunda güldüren,izleyeni içine çeken dizi.
online korsan oyunudur. birazdan giricem bakalım nasıl oyunmuş...
türkçe voyage century. Türkleri yolmak istedikleri için maksimum 10-15 oyuncusu olan oyun.
(bkz: göt deliği)