1. 1.
  kayahan, sözlerine ve bestesine imza atmakla yetinseydi keşke; hiç yorumlamaya teşebbüs etmeseydi dediğim nilüfer şarkısı. sanatçının nilüfer 84 albümünden çok güzel bir şarkıdır, bir nilüfer klasiğidir.

  ayrıca artık istanbulda da görmek istediğimiz hava unsurudur kendileri.
  2 ... leggare
 2. 2.
  1984'ü '85'e bağlayan yıl başında yayınlanmış, en fazla; 'biraz', anımsadığım bir klibi vardı bu parçanın, muhtemelen uludağ'da yahut bolu'da bir dağ otelinin önünde çekilmiş... pek leziz söylüyordu nilüfer bu naif parçayı. teey, teey...
  2 -1 ... abra kadavra
 3. 3.
  youtube gibi devasa bir platformda orijinal klibini bulamadığım için üzüldüğüm nostalji bombası latif parça...
  2 ... abra kadavra
 4. 4.
  bir kıs gecesinde izlenebilecek en guzel manzara..
  ... kadavra
 5. 5.
  pencerenizden yeryüzüne inişlerini seyrederken sizi alıp bambaşka alemlere götüren, ayrıca gündüz vakti yağarlarken kafanızı kaldırıp gökyüzüne bakıp üzerinize düşüşlerini seyrettiğinizde içinizi çocuksu bir sevincin kaplamasına vesile olan doğa harikası.
  2 ... bigudi
 6. 6.
  Eğer romantik bir anınıza denk gelmişse sizi melankolik bir geziye çıkaracak mükemmel şarkıdır. Belki de Türk pop müziği'nin sayılı klasikleşmiş slow parçalarındandır.
  1 ... jacksparrow
 7. 7.
  taneler büyük pamuk parçaları görünümündeyse seyrine doyum olmaz.
  1 ... preghiera
 8. 8.
  özlemek hem de çok özlemek, ezberlemek beklemeyi.
  2 ... nihan
 9. 9.
  tuhaf bir şarkı. hiç bulunmasam da nedense 80'li yıllardaymışım gibi bir etki bırakıyor bende dinlerken. uzak ya şimdiden o zamanlar tuhaf o yüzden, ama hissediyorum o zamandayım gibi.
  3 ... kasgarli tost
 10. 10.
  Her kar tanesinin şekli farklıdır.
  1 ... ezelhazan