1. 1.
  nuri ve orçun adlı kişilerin sunduğu programın adıydı.*
  (bkz: jetgiller)
  1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  çok cüretkar,çok zeki,çok komik iki elemanın grupça isimleriydi.şimdi nerdedirler gene yapsalar ya bişeyler diye hayıflanırım sürekli.ayrıca iki erkeğin şaibeli arkadaşlıklarına da ''kankigiller bunlar yaa'' şeklinde tepkiler verildiği olmuştur.
  ... veritaserum
 3. 3.
  izlerken ya yanınızda kusmuk torbası bulundurmanız gereken ya da hiç izlemeyerek bu işkenceden kurtulacağınız proğram
  1 -1 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  yillardir televizyon izlerim bunlardan sonra bunlar kadar gerizekali ikili gelmedi daha bunlarin aptlalilarinin derecesi yoktu televizyon ekranlarina geri donselrde o basarilli vj lik hayatlarina geri donseler bizde aptaliklarina gulsek yine deeerrrrrrrmissim ortami gerermisim *
  1 ... scurtel
 5. 5.
  şu andaki televizyon programlarına bakıldığında program yaptıkları yıllarda "türkiye televizyon programı rezilliği" seviyesinin üzerinde olan, bu nedenle de fazla varlık gösteremeyen, fakat bugün bir program yapsalar "türkiye televizyon programı rezilliği seviyesinin" altında kalacaklarından yine fazla uzun ömürlü olamayacak ikili.
  1 ... artis peritus
 6. 6.
  (bkz: dermişim)
  ... dont be cute
 7. 7.
  birbirleriyle atışmaları, dinleyicilere sataşmalarıyla insanları eğlendiren programı sunan şahısların lakapları. bu gay veya yumuşaklığın aleni gösterilmesine zemin hazırlayan şahıslar. eğlenceli midir? evet. bize katkısı var mı? banu alkan ,ahu tuğba, semra hanım dan daha kültürlü oldukları en azından daha belli. ayrıca formatı belli. müzik programı amaç insanları eğlendirmek o kadar. amaçlarından sapmış değillerdir. arz talep , reyting meselesidir o kadar.
  1 ... kacak kelebek
 8. 8.
  bunlardan iyice kırık olanı (sanırım adı orçun idi) yaptığı açıklama ile beni zamanında koltuğumdan düşürmüştür:
  ben kemal derviş'im dermişim.......
  ... falkenheim
 9. 9.
  bir dönem dermiiişşiim lafını sürekli söylemem neden olan ikili. çok eğlencelilerdir. insanın böyle arkadaşları olsun ne gam kalır ne keder.
  ... loveatthefirstsight
 10. 10.
  şu sıralar aynı formatta program yapsalar,hayatlarına sağlam devam edeceklerine inanmadığım ikili.
  ... geri donusum kutusu