bugün

Türkiyedeki iş hayatının özeti.
Hep erkekler karalanır bu sözle de. Kaç tane kız arkadaşım vardı erkek kankalarına ağızlarının suyu akan.

Kadınlar hep sütten çıkmış şey kaşık değil mi amk.
Bir kız ile erkeğin kanka olamayacağı anlamına gelen söz.
(bkz: bize gelsene film falan izleriz)
zıt cinsiyet ise kanka ayagi göt ayağıdır...

(bkz: meftun)
katıldığım önerme. bir erkek bir kızı ilk fırsatta sikmeye çalışır. kankaymış kardeşmiş boş işler ve rol icabı işler. benim gerçekten arkadaş olduğum kötü bir şey düşünmediğim kızlar da var elbet ama günümüzde bu böyle değil artık. kanka, arkadaş olarak dibinize girerler. dibinize girdikten sonra da size girerler. dikkat edin.
üniversitedeyken sabah akşam beraber takılan arkadaşlarımız vardı bunlar kankaydı sözde. şimdi evliler ve çocukları var. siz anlayın işte bir kadın ile bir erkeğin kankalığını.
görsel
iki farklı cinsiyetin birbirine kardeşim lafı altında "herşeyim" "çok seviyorum" "kalpli emojiler" gibi ithamlarını samimi bulmuyorum. iki taraftan en az biri farklı düşünüyordur.
oyle olmadigida vardir genellememek lazimdirr.
Kesinlikle doğru bir laftır. Ateşle barut yan yana durmaz. Bunu bildiği halde erkeklerle takılan kızın niyeti de patlamaktır o halde Ateşlenen bir barut gibi.
En iyi manita kankadan oluyor ama. Çok şahit olduğum bir durumdur.
Cidden öyledir , kankalara güvenmeyin.
%70 oranında gerçek önermedir erkek sevgili bulamaz kanka ayağına kıza yanaşır eller okşar hayaller kurar silkecek fırsat kollar en son kızın nikahına davet alır ahahAhaha.
kanka benimle çıkar mısındır. ama illa sana yürüyecek insan değildir, aynı zamanda arkanızdan büyük darbeye de vuracak insandır.
kanka ayağı ile yengeç tipler vardır. bunların bir adı da (bkz: ambiti) ' dir. yılışıktır. sevdiceğinizin dibinde dolaşır, ağız burun dalmaktır aslında. ses çıkartmaz uzaktan yaptığı iğrenç esprilere, aynı uyuzlukta gülersiniz.

ansızın arkanızdan gelir, kanka naber der.

siktir git yengeç. ambiti, totoş.

neyse sakin olayım.
kanka deme lazım olur.
Toplum tarafından normal karşılanmayan, yaşandığında veyahut biraz daha detaylı düşünüldüğünde gayet normal bir şeyin olduğu anlaşılacak durum,sıkıntı. Kız ve Erkek yakınlar, her gün nerdeyse göz gözeler ikisininde gönlünde birisi yoksa birbirlerinden etkilenir ya da hoşlanırlar. ikisi de seviyorsa çıkarlar ya da bir taraf sevdiğini söyleyip hemen ardından arkadaşken ilişkilerinin daha uzun süreceğini söyler. Bir bakıma da öyledir sevgilli olmanın bir sonu var, arkadaşlık sonsuz olduğundan kaybetmemek için böyle bir istekte bulunurlar. Söyleyin gitsin, bugün var yarın yoksun. Bir şekilde unutursun zaten(unutamadı).
kankacılık oynayanlara söylenir.

şunu lanet olası kafana sok artık dostum; erkek ile kız kanka olamaz!

hey yoww yoww

zenci damarım tuttu*
Doğru bir tespittir.
Kankalık tabiri aşırı samimiyet ve ortak yönlerin sonucunda oluşur bence. Zaman geçtikçe akıllarda soru işaretleri oluşmasına sebep olur ; "Neden olmasın? Çok iyi biri aslında." gibi.. Başıma bizzat geldi bu arada o yüzden söylüyorum. Bu düşünceler zihni sarınca kötü sonuçlar doğabilir iyi sonuçlarda doğabilir. ilişki bittikten sonra yapılacak bir şey kalmaz.
100 yıl sonraki atasözüdür. demedi demeyin.
10 yıllık sağlam dostlukları olanların ve birbirlerini kardeş kabul edip hiç yan bakmamış benim gibi insanların reddettiği düşünce. bakın düşünce diyorum her şey kafada bitiyor yani.
tipsizdir bu gibi elemanlar kızların içinde kıvırcık bebektir hatta.
http://www.youtube.com/watch?v=8qLpOxAJ3J4