1. 71.
  az evvel ikiz bir görüntüye imza attılar. yarsav başkanını konuk alan ankara temsilcisi ile yarsav başkanı yan yana ikiz gibi arzı endam etti. ilginç bir görüntüydü!
  1 ... the fall boy
 2. 72.
  reklamını yarım olarak yaptığı bir programı iki buçukta başlatan kanaldır. ne bok olduğu burdan bellidir zaten.
  1 ... the godfather
 3. 73.
  haber olarak sıfırın altında buz tutmuş tv kanalı.

  çoban sıçsa bok bulundu diye haber yapacaklar neredeyse.
  1 ... lazio
 4. 74.
  gece yarılarına kadar dizi verdiği yetmiyormuş gibi 32.gün bekleyen izleyiceleri dizi özelleriyle gecenin 1 ine kadar bekleten kanal.
  el insaf be kardeşim el insaf ya.
  3 ... 23hapo
 5. 75.
  türlü sapkınlıkları yeni neslin bilinçaltına diziler yardımıyla dolaylı olarak sokan, aydın doğan'ın kanallarından biri.

  "4-5 arkadaş birbirlerini kaç farklı şekilde siker?" sorusuna cevap bulur bu kanal. *
  "100-150 bin dolara am verilir mi?" sorusunu gündeme taşır bu kanal. *

  yengesini, teyzesini ebesini s.kmek için can atan kişileri, ensest ilişkileri ekrana taşır bu kanal. *

  yamulmuyorsam avustralya'da, öz kızına 20 küsür sene tecavüz edip, ondan çocuk dünyaya getiren babayı hatırlıyorsunuz di mi? yakında benzer olayları burada da görebilirsiniz, şaşırmayın. ayık olun..
  13 -4 ... tanimadinmiben
 6. 76.
  aydın doğan ın kirli ve karanlık yüzünü gizlediği televizyon kanallarından sadece biri.
  -1 ... elnino1907
 7. 77.
  an itibari ile cnn türk ve star tv ile beraber kendisinin de içinde bulunduğu doğan grubu kanallarının bir arıza sebebiyle türksat platformundan yayını kesilen kanal.
  1 ... paleface
 8. 78.
  normalde ağlak, bol tecavüzlü dizilerinden ve akasya durağı gibi kıt komedi anlayışana sahip bir diziyi yayınlanmasından dolayı uyuz olduğum bir kanalken geniş aile gibi bir diziye hem de iç yapım olarak imza atmaları açıkçası beni şaşırtmıştır. ha gıcık değil miyim kanal d'ye hala gıcığım ama çarşambaları hariç.
  1 ... rauf
 9. 79.
  Az önce, az sonra başlayacak olan Kill Bill vol 2'nin reklamında hatunun Bill'i öldürdüğü bölümü tamamen göstermiş ve filmin bütün espirisinin zaten seslendirme ve reklamlarla içine edecekken bir de sürprizin içine etmiş, filmi babası belli olmayan çocuk haline getirmiş kanal. O reklamı hazırlayan kazmaya bir de üstüne para verip vermediğini merak ettiğim kanal. Bu kanal Türk televizyonlarının en iyisi. Stv, atv, kanal 7sini siz düşünün.
  2 ... theodorakis
 10. 80.
  çarşamba akşamı verilecek yayınları bugün veren **, bugün ekrana gelecek diye de reklamını verdiği filmlerin çarşamba verileceğini söyleyen kanaldır. şaşırtmıştır.
  2 ... kisladankampuse