bugün

şu sözlük denen platformdaki en can sıkıcı varlık.. hadi madem kendini sözlükteki saftoriklerle dalga geçecek kadar yemiş yutmuş sayıyorsun sözlük olayını, bare bu iddianı temellendirecek birazcık yeteneğin, birazcık ince zekan, birazcık 'başka' bir tarafın olsun.. hep aynı başlıklar, aynı kısa ve imla utancı entrylerle, aynı şekilde, aynı tipler tarafından açılıp, aynı tipler tarafından takip ediliyor..

biraz athinganoi gibi falan olun lan.. herkes sazancı olmuş anasını satayım zaten.. sanki çok matah bir şey..

neyse ne diyorduk.. heh, top kek yiyen kızların kaltak olduğu gerçeği..
Uludağ sözlük'te bolca bulunan, eksilenme adına milli değerlere el uzatan kişiliksiz insanlardır.

Eksilenmek için tecavüze uğrayan kıza oh olsun diyen orospu çocukları amacına ulaşıyor fakat artık iyice bıkkınlık verdi bu tutumunuz.
son zamanlarda tavan yapmış troll tipidir.

lan olum sen trollsün,bu sözlükte senin de sorumlulukların var,zekadan yoksun,ilkokul seviyesinde başlık açarak hem sahip olduğun nicki,hem de sol frame'deki gündemi olumsuz etkiliyorsun.

troll olamayacak kadar yeteneksizsen herkes gibi tanım yap,maç yorumla amk.
en çok uludağ sözlük'te bulunur. o kadar taklitçi, özenti, sığ, yaratıcılıktan yoksun troller var ki sözlüğün dibe vurmasına sebep oluyor.
Troll olmaya çalışan ama bir şeyi atlayanlardır. Troll olmak zeka gerektirir. sokacaksın orada kalacak.
bu kadar karamsar olmayın panpalarım. çok yaratıcı zekaya sahip trollerimiz var. öyle şeyler düşünüyorlarki bazen şok oluyorum ve gülmekten kendimi alamıyorum. inanın onlar olmasa buraların neşesi, tadı ve tuzu kalmazdı...
(bkz: mob barley)
(bkz: ben size kapıya kadar eşlik edeyim)
(bkz: Hemenolmemben) insanın kendini bilmesi çok güzel biji.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam bunlardan biridir. evet.