bugün

Neden nickaltı açılmamış anlamadığım yazar. Ayrıca sözlükteki en yakışıklı erkek. But sorry girls ilk ben gördüm.
kafir cin cin tonik. mümin olan eti cin.
inanmadığını söylüyor ama islamiyeti takıntı haline getirmiş ağır derecede zeka geriliği olan biridir. entrylerinde açıkca bunu görmek mümkün. 124 bin peygamberin adı kuran-ı kerim de neden yokmuş.

her şey kuran-ı kerimde yazsa herhalde vinç ile taşınırdı kuran-ı kerim.
Adam zaten ben kafir cinim diyor.
eti cindir.
Cehennemde itfaiye hortumuyla azap görür.
islamofobik takıntılı ve şizofrenik bir karakteri var. yazdıklarına ve argümanlarına bakınca zeka problemi olduğu da aşikar. 1 ay izne çıktık döndük ruh hastası zekası yettiğince kaldığı yerden devam ediyor milleti ifsad etme girişimlerine.
Lise biter bitmez ortamlarda hava atmak için ateist olan bir ergen daha. Araştırmadan ordan burdan duyduğu şeylerle aklınca karalama yapmaya çalıştığı her başlıkta birileri tarafından morartılıp entrysini silerek kaçar.

Ekşideki tecrübeli abilerinden biraz ders alıp daha mantıklı şeylerle gelmesi dileğiyle.
Tecrübeli kafir. Yolun açık olsun. Türkiyenin kafirlere ihtiyacı var.
isminin hakkını veriyor. Hem kafir hem de cin gibi musallat oluyor. Bi yakamızdan düşer misin?
hristiyanlarla arası sıkı fıkı olan din düşmanı yazar . tabi böylece neden hristiyanlara kafir dediğimizin sebeblerinden bir taneside açığa çıktı çok şükür !

hristiyanlık bir din değil mi .

incil i gönderen yüce allah kuran ı kerim i göndermedi mi !

kuranı kerime yada bütün kutsallara saldıran gördüm de bu seçmece yapan kafir din düşmanını yeni fark ettim .

mesela hrsitiyanlardan menfaati var ki hristiyanlara saldırmıyor !

din düşmanı olmak ama seçmece yapmak !

işine gelene göre tabi .

benim çıkardığım kafirler mide bulandırıcı yüzsüz karaktersiz menfaatcı haysiyetsiz vesaire aklınıza ne gelirse hepsini kaldırır bunlar !

o derece !
bugüne kadar tribünlere oynayan fakat yavaş yavaş gerçek yüzünü göstermeye başlamış olan ezik.

niye bu kadar gurur yapıp yalana iftiraya başvurdun. herkesin bir kapasitesi vardır ve seninle başetmeye kapasitem yetmiyor diyebilirdin. ayıp değil sonuçta.
iftira ve yalanı korkaklar kullanır çünkü uzaktan çok rahat olur kullanmak .

tam korkaklara göre .

vakti zamanı gelince temizlik zamanı gelince işimizin ne kadar kolay olacağı hakkında da bir ip ucudur bu !

temizlik imandan gelir !

(bkz: osmanlı tokatı)
Gördüğüm kadarıyla türkçü bir yazar.

Kendimi almanya'da Türk gören gurbetçi gibi hissediyorum şu an.
Sözlüğün içinde inci gibi parlayangillerden, her var ol.
Türkçü bir yazardır.
Varlığı daim olsun.
yaratıcı bir nick almış yazar.
Yaratıcı nickmi almış.adam kendine kâfir demiş. Alucura'lımıdır nedir.
Sevdiğim bir yuvzırdır.
Kafir olması ve insanları çarpıp durması geri planda benim için.

Selam ve cin vak'ası ile.
(#42838085)

Bu arkadaş Kuran'da galaksiden bahsedilmez diyor ve açın bakın diyor. Enbiya ve fussilet süresinden bir ayet paylaşıyorum.

"O, geceyi, gündüzü, güneşi ve ayı yaratandır. Her biri bir yörüngede yüzmektedirler". (Enbiya 33)

"Böylece onları iki gün içinde yedi gök olarak tamamladı ve her bir göğe emrini vahyetti. Biz dünya göğünü de kandillerle süsleyip-donattık ve bir koruma (altına aldık). işte bu, üstün ve güçlü olan, bilen (Allah)'ın takdiridir". (Fussilet 12)

Not:dünyanın yörünge düzlemi 1609 yılında kepler tarafından keşfedildi fakat bu ayetler Hz. Muhammed zamanında inmiştir yani Kepler den 1296 yıl önce. ilk defa yörünge kavramı bile nedir bilinmezken Kuran'da açıklandı. Daha bilimiyle bile ilgilenilemezken ve kanıtlanamazken bir insan bunu hemen bilemez. ilahi bir güç olması aşikardır. Saygılar.

Not 2: yedi gök terimi göğün katmanlarıdır yani;

Troposfer
Stratosfer
Mezosfer
Ozonosfer
kemosfer
Termosfer
Ekzosfer

7 dir.
pedofili sapığın tekidir. 9 yaşındaki kızlarla evlenilmesini meşru göstermeye çalışmakta. hemde bu ahlaksız sapıklığını islama yamamaya çalışıyor. hani islam memleketi ya burası; islamda varsa normal görün, bende sübyanları koynuma alayım derdinde olabilir.

ama hayır pedofili pislik! bu yaptığın alçaklığı islama yamayamazsın!

Ve bu entryi yetkililerin silme sebebi diye gösterdikleri şey bu pisliğe "pedofili " dememmiş?

Eskiden böyle bir yer değildi sözlük...
Sübyancıymış midemi bulandırıyor.

Edit: sözlük yetkililerinin ise sübyancıyı koruması da tam isabet olmuş. Beklenen hareket...
Yorum yapmaya degmeyecek bir insan.
görsel

Nefret suçu işleyip sözlükte kalabilen hıyarlardan biri. Hayatımda ilk defa birini cimer’e şikayet edeceğim, umarım gereken yapılır.
kâfir cin <3.
Kurdu peluşmuş.