bugün

erkek denilen iki ayaklı canlıya güvenmek.
arkadaş babasından arabayı istiyordu tam olarak, babası dedi ki oğlum arabada benzin yok.

geri zekalı ben atladım hemen : mehmet amca ben atarım benzini ya merak etmeyin.
adamın burada demek istediği "çıkar çıkmaz benzin al"

not : adam eczacı.
paganiniana diye birisini severlerse çok salakça olur gercekten.
Bir erkeğe körü körüne inanıp aşık olmak.
hesap geldiğinde nezaketende olsa " ben ödeyeceğim aaa lütfen " bunu demesi gayet hoştur her erkeğin hoşuna gider ama illa tutturup " ben ödeyeceğim ! " demesi salaklıktır. erkeği küçük düşürür.
bu başlık altında yazılan her şeyi okuyup vakit kaybetmek gibi salaklıklardır.
palio marka arabayı park edememek.
Sevilmeyecek adamları sevip, hayatını ona adayıp sonra salak salak pişman olmalarıdır.
kendilerine her hücresi ile sadık kalacak bir erkek arayışı içindeyken,tutup da en çapkınına aşık olmak.
45 entry yazılmış bugün itibariyle. sözlük yazarları da onayladığına göre , baya baya bildiğin gerzek bu kadınlar. yani. tüm aptallıklarını geçtim, bir erkeğe güvenerek, onun kendisine değer verdiğini düşünerek en büyük salaklığa imza attıklarını belirtmek isterim.

(bkz: erkeklere güvenmek)
bebek taklidi.
olur olmaz kişilere aşık olmaları.
erkeklerin yaptıkları salaklıklarla aynı derecededir.
erkeklerle evlenmek, erkeklerin altına yatmak, erkekleri insan yerine koyup onlardan sevgi istemek.
napalım bizde böyle salaklarız.
burda yazmakla bitmeyecek olan yazıdır.
mesela kendine salak/gerizekalı diyerek aşağılayıp hakaret eden saygı yoksunlarıyla muhatap olmak..
Çamaşır sepetini bir yere koyar ve hiç yorulmadan sepete gidip gelir astığı yere getirmek aklına gelmez .
allah duygusal yaratmış tamam da aşırı duygusallık salaklıklarının şahıdır.
hele ağlamaları yok mu etkilemek için, işte o zaman nefret ediyorum yemin ederim.
sadık olmak...
herşeye burunlarını sokmak...
bir erkeğin sevgisine inanmak. dahası yok.
konu erkekler olunca yaptıkları herşeydir.
Öküzleri seçip aşık olmak
-arabayı park etmek isterken apartman yöneticisinin arabasına çarpması.
-offside'ın ne olduğunu 50 kere anlatsakta hala anlayamamaları.
ve işte bomba mallık...
-tuvalette fotoğraf çekilmeleri.
sevmek, değer vermek, bir adam için aileyi karşısına almak. biz bazen tümden "aşk"ı yanlış yapıyoruz gibi geliyor.