bugün

* kadınların anlamsızca yaptığı şeylerin genelidir. olur olmaz yerlerde yaptıkları seviyesiz çıkışlar, gidecekleri yere göre giyinememeleri, ilişkilerine üçüncü kişilerin müdahil olmalarına izin vermeleri vb. liste uzayıp gider...
her erkeğin kendilerine asıldıklarını zannetmeleri. ablacım dur bir soluklan, bir kere de ben dişiyim diye gezinme ortalıkta.
(bkz: ben dönyanın en gözel garısıyam)
kendine güvenmemek,erkeği gözünde abartmak,kendini başka kadınlarla kıyaslamak sonrasında kıskançlık yapmak gibi şeyler.
9 tl tutarında alışveriş yapıp tam para üstü almak için 1 tl uzatmak. hiçbir şey demeyip geri verildiğinde de "ama siz anlamadınııız" demek.
kendilerini kainat güzeli sanmaları.
insani hatalardır. biz affetmesek de, gel girelim günaha der ve allah affeder. *
Erkeğe yaranmaya çalışmak.

Salak mısın kızım, adem'e de kıyamayıp elma vermişti Havva. Noldu kabak yine ona patladı.
dedikodu.
bir salak sevmek.
çoğu kararı duygularla vermek.
mal adam, mal adamdır. değişmesini beklemek yada değiştirmeye çalışmak da salaklıktan başka bir şey değildir.
Sevmek, karşılıksız sevmek.
sevmediği herkızı fahişe gibi göstermeye çalışmak.
sevdiği erkeği azarlamak.
hemen hepsi birer testtir, görebilene... *
güzel bir kitap konusudur cilt, cilt basılır 7 8 seri filmide çekilir.
nereden başlayacağımı bilemediğim için elimin ayağıma dolaşması üzere entry giremediğim hede.
dogrudan veya dolaylı olarak, bir erkekle alakası olan salaklıklardır.
günlük hayatlarında daimi yaptıkları ve bundan vazgeçemedikleri sorunlardır. fakat bunları sorun olarak görmezler. mesela araba kullanmak, kullanmak demeyelimde kullanmaya çalışmak demek daha doğru. bakın ben kadınlara her halleriyle saygı duyan bir vatandaşım. fakat kadınların direksiyonu ciddi anlamda komedi filmi gibi.
alternatif bakışaçısı olmayan kimselerin salaklık dediği çok ince hesaplardır efendim.banu alkan zeki mi aptal mı muammasından bile daha muammadır.
kendilerini dünyanın en zeki mahlukatları sanmaları, en güzeli sanmaları vs.
trip atmak.

bir erkeğin kendilerine mesaj atmasını, aramasını isterler. erkek kişisi arayınca 3-5 gün erkeğe geri mesaj atmazlar. yada telefonlarını açmazlar. salak mısınız lan ?
(bkz: stockholm sendromu)
inanmak.
birilerinin kendilerini kullanmalarina izin verip sonunda yuz ustu kaldiklarinda depresyona girmeleri..
güncel Önemli Başlıklar