bugün

(bkz: kadınlar guce tapar) *
kadınlara güvenmek gibi bir şey olsa gerek.
(bkz: otobuste kiza yer veren erkek)
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
babana bile güvenme n'olur n'olmaz..
(bkz: asrın hatası)
yapılabilecek en hatalı davranış çünkü güvenilen erkek elbet bir gün bu güveninizi sarsacak bir hareket yapacaktır ve o güveninizi yerle bir edecektir.. en iyisi hiç güvenmemek..
en heyecan verici, en eğlenceli insanlar hep sahtekarlardır. Hepsi paldır küldür konuşan, ağız dolusu gülen insanlardır. Çünkü sahtekar, sempatik olmak zorundadır. iyinin böyle bir mecburiyeti yoktur. iyi, sıkıcıdır. Kadınlar "iyiler"e değil, güvenilmez erkeklere aşık olur bu yüzden. Zaten aşk denen altüst oluşla ancak bir üçkağıtçı başa çıkabilir. Aşkın tadını çıkaramaz iyiler. Onlar sarılıp sessiz bir uzanmayı aşk zanneder. Tekdüzedirler. Yavaştırlar. Kadınlar da dertlerini onlarla paylaşır ama gidip her defasında güvenilmezi severler...
kullanılmaktır.
hayattayken yapilacak en son seydir.
babasina güvenmeyenler icin sorunlu olan güvendir.
'her erkek mutlaka aldatır' sözünün büyük etkisi vardır. Ve maalesef bakıldığında da görüyoruz,dünyanın en güzel kadınları bile aldatılıyor. Erkeğin kimyasına aykırı sanırım tek eşlilik. 'Ben yapmam' diyen erkekler ise, ya ilişkinin yada eviliğinin cicim aylarını yaşayanlar. Sonuç olrak erkeğe güzevenmemek fakat güvenmediğinide belli etmemek gerekir.
kişisine göre değişir. yanlış kişiye güvendiysen eğer, bir dangalak yüzünden ders bile dinleyemezsin bazen.
zordur. erkek olarak söylüyorum ki hemen inanmayın.
yapılmaması gereken davranıştır. ne olursa olsun erkeklere güvenilmez.
Zordur. Hele ki bir takım incinmişlikler hem erkeklere hem aşka inancını yitirmeye sebeptir. Kırılırsın. Gel zaman git zaman erkeklerin bütün yakınlığının elde edene kadar olduğunu görürsün. Bundan kastım duygusal ele geçiririş. Seversin, sever. Başta geri dururursun. Ama o ayaklarını yerden keser ve zırhını indirir teslim olursun. Sonra bir bakarsın bambaşka biri. Müttefikin sandığın düşmanın olur.
Birisi çıkar birgün hayallerini kurdugun gibi. Hayır dersin diğerlerinden farkı yok dersin. Ama inandırır kendisine. Sahillerde aşk yeminleri eder. Karşı koyacak gücün kalmadiginda guvenirsin. Çırılçıplak kalırsın karşısında savunmasız. Ama o birgün yine geldiği gibi gider. Gitmesi değildir acı veren. Zamanında dediklerinin hepsinin yalan olmasıdır. Sana kufretmesi seni asagilamasidır problem. Erkeklere güvenmek tüm gelmisini geçmişini geleceğini yok etmek demektir.
Sonu sikilmek bunu başta yapın sizi siktikten sonra hala terketmeden peşinizde koşuyorsa o erkeğe güvenin.

Biraz açık seçik oldu idare edin.
güven kişilik üzerinden olur cinsiyetçilik yapmaya gerek yok. olay dişi, erkek olayı değildir yani.
şu aralar çok zor.
bazı kelimelerin cinsiyeti var gibi gelir bana. ve güven kelimesi bence erkektir. sağlamlık dayanıklılık gibi erdemlere sahip olmak gerektirir ya belki de bu yüzden.
bu nedenledir ki güvenilir olmayan erkekler -ki sayıları hiç de az değil- beni şaşırtıyor. hani "erkekler ağlamaz" yargısı gibi ama onun kadar sahiplenilmemiş... erkek dediğin güvenilir olmalı, adam gibi adam olmalı.
bunu iki cinsiyeti karşılaştırmak amacıyla yazmıyorum. yoksa güven insan için olmazsa olmazdır.
kadınlara güvenmekle aynı şeydir. he amk erkeklerin hepsi piç ırz düşmanı şerefsiz, kadınların hepsi melek. gider piçin birine güvenir, sonra kazık yer, gelir "erkekler şöyle böyle ühüü" diye zırlar. diğeri de gider orospunun birine güvenir, ondan kazık yer gelir buraya "kızların alayı orospu" diye çemkirir. birinden kazık yiyince o cinsin tamamına bok atmaktan vazgeçin.

(bkz: böylelerini sikeceksin)
kadınların diline sakız olmuş cümle. güvenen ve güvenmeyen versiyonları olarak ikiye ayrılır. önemli olan kadın ya da erkek diye ayırmadan insana güvenmektir.
Güven verirse neden olmasındır.
biz kızların en büyük hatasıdır. çünkü erkekler o güveni her zaman suistimal eder.