bugün

izin almadan bakmak ayıp diye biliyorum.

-hanımefendi, götünüz diyorum, az önden yürüseniz de, 3 saniye baksam diyorum.
+tabii ki buyrun.
Meme varken çok gereksiz bir eylem.
günahtır...
allah affetsin engel olamıyorum muğnadus gibi çekiyor.
göt önemli aga.
Sapıklıktır. Sapkınlıktır.
(bkz: bakmıyorum diyen yalan söyler)

(bkz: Bütün kadınlar götlerine bakılsın ister)

(bkz: net başlığa net içerik)
iç çamaşırı satıcılarının özgürce ve üzerine para alarak yaptıkları eylem.. hatta insanla yüz yüzeyken g.t ölçüsünü ölçebilirler. geçen geyiğini çevirdik hatta, insanın memelerine iki saniye göz dikip, “o sana olmaz ablam” falan derler, kimse de gocunmaz..
Çaktırmadan kalite kontrol yap yeter.ilk defa görmüş gibi bakma amk abazanı.ben çoğu zaman bakmıyorum yoruyor.arada kalite kontrol yapın seçin güzel olanları yeter.ehe ehe.
Ben bakmam onlar baksin.
değirmentaşı gibin bir dötü tayın içine sokar da sokağa çıkarsa çektiği zahmetin hatırı için bakarız. yoksa albenisi falan yok !..
Allah belanızı versin pislikler, nahlet olasıcalar, sizin yüzünüzden sokağa çıkamaz olduk, Tayyib istifa ayol istifaaaa!!!
Hayatın olağan akışında önunuzde gidiyorsa anormal bir durum yoktur, ama.illa gotune bakacam diye yavaslayip önünüze geçmesini bekliyorsanız ayıp edersiniz.
Hayvani iç güdüdür o.
Kadının görmeyeceği ve rahatsız edilmeyeceği sürece sorunsuz bir girişim. Ben fark edilmedikçe yapıyorum. Neticede kimseyi rahatsız etmek istemem.
Bizim mahallenin AKP'li esnafinin marifetidir nonoşlar. Bu sabah orneyin, tangaylan çıkmışım evden farkında olmadan. Bakkala gidiyorum fekat o da ne, bütün akepeli gözler gotume çevrildi aniden. Bı tane SP li, HDP li, ip li yoktu ayol hebsi akepiydi, Allah'ın belalari. Neymiş tangaylan çıkmışım sokağa hoş tangqsiz da çıksam yine bakiniyorlar da, farkın da deyilim ayol, hem ben çırılçıplak bilene çıksam bakislarinzlan beni taciz etmeye hakkıniz yok. Nokta!!!
ruhen beslenmek için şart.
kadını rahatsız etmediği sürece yapılmasında bir sakınca görülmeyen davranış. eğer yüzü bana dönük değilse öküz gibi değil ama çaktırmadan bakarım.

edit: bunun abazanlıkla alakası falan yok. ilgini çeken bir tabloyu incelemiyor musun ? güzel bir kadının yüzüne ve vücuduna bakmak da benziyor, sadece rahatsız etmeden ve korkutmadan. ölçüyü tutturdukça bir sakınca olduğunu zannetmiyorum. sadece insanları rahatsız etmemek gerekir, yoksa güzele bakmak sevaptır demişler. rahatsız etmeyelim, korkutmayalım, nazik olalım yeter ki.
Doğrusu kesinlikle şu ;

'' Varlığından haberi olan kadının sırf sen bakınca bakacaksın diye baktıktan sonra bifor aftır arası götünde güller açtırtan , tokatlayınca mıncırınca elleyince zevk suyunu feveran ettirten, arkadan öne önden arkaya bel altı bel üstü haz okyanusunda fasılasız yüzdürten adeta tacizden öte ve seksten ziyade dünyanın en güzel görüntüsüne müdahil olmaktır.''

Geriye kalan bütün bakmalar iç çekişler söylenişler ve eylemler net tacizdir.