bugün

helen ırkıdır. sonra da ermeni ırkı gelir. evet.
akdeniz kadınlarının eline kimse su dökemez.
öyle bir ırk yoktur ama güzeller hep aynı soydandır. o soy diğer soyların içine serpiştirilmiştir.
Arnavut kadınları ve Slav ırkı.
Her yönüyle muhteşemdirler.
(bkz: polonya kızları)
iranlı kadınlar bence,son zamanlarda dikkatimi çok çekiyolar nerdeyse hepsi cennet hurisi misali iri gözlü.
Rus kızlarıdır. en kötü rus kızı en iyi türk kızına bedeldir.
Arnavutlar, Boşnaklar ve kısmen Ruslar.
Genelini slavların oluşur. Ortak özellikleri açık ten, renkli göz, renkli saç.
Latina, bilhassa venezüella latinaları.
Çek ve Slovakların yeri ayrıdır bende...
(bkz: slav ırkı)
Fin ugor.
Sivaslıdır kesin de ırk konusunu bilmem.
her zamanki gibi görsellerle desteklenmeyen mevzudur.

caps ya, caps!!!
samimiyetim ile söylüyorum bizim türk kadınları diğer ırklardan daha güzel. Siz güzel kadın görmemişsiniz biladerlerim.
Normal hızda yürürken memeleri ileri geri ve yukarı aşağı zelzele olurmuş gibi sallanan her hatun güzeldir. Neyleyim ben minik memeli slavi, latini, caponu.
Slav bide scottish fold. Kedi olan aynen.
caucasoid-white race.
ırkı bilmemde, ukraynalı kadınlar kadınsa diğerleri ne iran ve bazı araplardaki esmer güzelleri, japonların başı çektiği bazı asyalılar minyon kategorisinde, birazda brezilya tarafindakiler. bizim ülkemizinde kızları güzelde fransız arabası gibi hemen dağılıyorlar heleki evlenince, kendilerine biraz bakıp yemelerine dikkat etseler biraz da spor bodur tavuk her daim piliç misali ama neyse karekterleri maalesef corafya ne deniyle sıkıntı.
Slav ırkları (özellikle ukrayna, polonya, belarus) ve batı akdeniz kadınlarıdır.
(bkz: Türkiye deki Kekoların bu slav merakı nerden geliyor amk).
(bkz: vietnam).