bugün

(bkz: vietnam).
(bkz: Türkiye deki Kekoların bu slav merakı nerden geliyor amk).
Slav ırkları (özellikle ukrayna, polonya, belarus) ve batı akdeniz kadınlarıdır.
ırkı bilmemde, ukraynalı kadınlar kadınsa diğerleri ne iran ve bazı araplardaki esmer güzelleri, japonların başı çektiği bazı asyalılar minyon kategorisinde, birazda brezilya tarafindakiler. bizim ülkemizinde kızları güzelde fransız arabası gibi hemen dağılıyorlar heleki evlenince, kendilerine biraz bakıp yemelerine dikkat etseler biraz da spor bodur tavuk her daim piliç misali ama neyse karekterleri maalesef corafya ne deniyle sıkıntı.
caucasoid-white race.
Slav bide scottish fold. Kedi olan aynen.
Normal hızda yürürken memeleri ileri geri ve yukarı aşağı zelzele olurmuş gibi sallanan her hatun güzeldir. Neyleyim ben minik memeli slavi, latini, caponu.
samimiyetim ile söylüyorum bizim türk kadınları diğer ırklardan daha güzel. Siz güzel kadın görmemişsiniz biladerlerim.
her zamanki gibi görsellerle desteklenmeyen mevzudur.

caps ya, caps!!!
Sivaslıdır kesin de ırk konusunu bilmem.
Fin ugor.
(bkz: slav ırkı)
Çek ve Slovakların yeri ayrıdır bende...
Latina, bilhassa venezüella latinaları.
Genelini slavların oluşur. Ortak özellikleri açık ten, renkli göz, renkli saç.
Arnavutlar, Boşnaklar ve kısmen Ruslar.
Rus kızlarıdır. en kötü rus kızı en iyi türk kızına bedeldir.
iranlı kadınlar bence,son zamanlarda dikkatimi çok çekiyolar nerdeyse hepsi cennet hurisi misali iri gözlü.
Her yönüyle muhteşemdirler.
(bkz: polonya kızları)
Arnavut kadınları ve Slav ırkı.
öyle bir ırk yoktur ama güzeller hep aynı soydandır. o soy diğer soyların içine serpiştirilmiştir.
akdeniz kadınlarının eline kimse su dökemez.
helen ırkıdır. sonra da ermeni ırkı gelir. evet.