bugün

Ayaklarını ovmayı az nasır tutmamıştır.
Para, kariyer ve düzenli bir seks hayatı.
valla soyle bi bakiyorum da teoman nejat isler issiz adam tiplere kukular selale oluyo.
Bu saatte mi?

Kafa dinlemek.
Kadınları bilemem bir kadının ne istediğini bana acı şekilde gösterdi o kadar. Diğer kadınlar gelip geçti fuzuliydi zaten.
Bir kadın daha.
Erkolar kapatılsın.
Dyson saç şekillendirici istiyom ben.
sevgi saygı güven vefa samimiyet vs. manevi açıdan güzel olan ne varsa isteriz.
allah affetsin, beni istemiyorlar galiba.
afedersin yaratıcılık...
Onu söyleyemiyoruz maalesef...

görsel
öteki kadının isteyemediğini.
yarrak yarrak yazıp durmayın yarak istemiyorlar beyler kesin bilgi yayalım.

öncelikleri; huzurlu, güvenli ve bol harcamalı bir hayat.
ne isterse istesin kendi kendine isteyip dursun kimin mikinde her seye eşitlik vs. isteyip madem kendi bacağından asılıp kendi işini görsün herkes gibi bunu amma büyütüyorsunuz.
en son “huzur istiyorum birazcık” demişti. huzura kavuşunca o da gitti. onlar da ne istediğini bilmiyor.
Kadınlar n ister. Yani sonsuz...
Çok şey. Özellikle bir erkekse konu kadının düşünmediğini erkek düşünsün, benim hayallerimi benden önce kursun, acıkacağımı bile benden önce hissedip benim yerime yemek yesin diyecek hemcinslerim var. Kadınlar ne ister sorusunun tek cevabı her şey. Maddi manevi her şey isterler.
Saçma sapan bombardımana tutulmak istemiyorum istisnalar tabi ki var.
çoğu kişinin cevabını bilmediği ve bilemeyeceği soru. tek anladığım ilgilenip sıcak davrandığınızda uzaklaştıkları, soğuk davranıp görmezden geldiğinizde uzaklaştıkları... zaten gerekmedikçe kimseye sıcak ve ilgili davranmıyorum.
Saf sevgi ve sonsuz huzur ister. Sadakat ister.
Nasıl ki her erkek bir değilse, kadınlar da bir değildir.
Genelleme yapmak doğru olmaz.
fazla bir şey değil, adam olun yeter isterler.
Erkolar kapatılsın isterler.

Ya da erkoların onların isteği doğrultuda hareket eden lamba cini olmasını.
Regl dönemlerinde kendilerinde ne istediğini bilmemektedirler. Nereden biliyorsun derseniz de bu gün baya bir deneyimledim ve bu gün hayatımın en saçma gününü yaşadım...
Olsun sevgili MS.müptezel'im mutlu olsunda yine yaşarım<3
bir arkadaşımla bir mekanda oturuyordum. ateşim yoktu. yandaki masada oturan iki kızdan çakmaklarını rica ettim - afedersiniz çakmağınızı rica edebilir miyim ? şeklinde sorarak - ve sigaramı yakıp, teşekkür edip geri geldim. arkadaşımın kıs kıs güldüğünü sordum. neden güldüğünü sorduğumda '' sen öyle kibar isteyince çok şaşırdılar '' dedi.
bugün gözlemlerime baktığım zaman günümüzde ' delikanlı ' hatta ' agresif ' olarak nitelenen erkeklerin yüzde 90' ının sevgilisi olduğunu görüyorum. kibar ve centilmen davrannalar ise - sözlükte önceden uğradığım haksız iftiralarda olduğu gibi - samimiyetsiz ve sahte olarak tanımlanıyor.
ben sadece kadınlara değil, tüm insanlara saygılı ve ince düşünceli davranmayı öğrendim ailemden. hiçbir zaman da, defalarca haksızlığa uğradığım gerçeğinde bile, bu öğrendiklerimden vazgeçmedim.
bugün kadınların büyük bölümünün iç güzellik yerine dış güzelliği ve belli mesleklere sahip erkekleri aşk ve seks partneri olarak seçtiğini fark ediyorum. bir kadının uzun boylu ve yakışıklı arkadaşıma nasıl yiyecekmiş gibi baktığını en az 3 kez gördüm. ayrıca fırlama, ahkam kesen kibirli, müzisyen, sporcu, dövmeci, motorcu erkeklerin yanında ne zaman görsem mutlaka güzel bir kadın oluyor. bu bir kere tesadüf olur ama bunu yıllardır her gün görüyorum. demek ki doğruluk payı var.
kadınların ne istediğini bilmesem de nasıl tiplerle ilgilendiklerini net biçimde fark ediyorum. bu konuda da tartışma kabul etmem.