bugün

(bkz: güldürürken sevişen erkek)
(bkz: sevisirken güldüren erkek)
"komik erkek" ten kasıt kadını güldüren erkek ise doğru değildir. ayrıca beyaz ı cem yılmaz ı filan unutmamak lazım böyle şeyler söylemeden önce.
(bkz: güldürürken ciddi olan erkek)
"kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır, kendilerini ağlatan erkeklere aşık olur" özdeyişinin cover ı.
kadın gücü olan erkekle sevişir. gücü nasıl elde ettiğiniz çok da önemli değildir. güldürebilen bir insansınızdır, herkes size ilgi gösterir güçlüsünüzdür ya da çok ciddisinizdir herkes çözmeye çalışır yine güçlüsünüzdür. önemli olan kadına sizin de bir insan olarak zayıf yönlerinizin ve güçsüz zamanlarınızın olduğunu hissettirmemek, daima güçlü olan ayağına yatabilmenizdir. Akabinde zafer sizindir.
daha gerçekçi yaklaşım için;
kadın, gençlik döneminde komik erkekle eğlenir, ciddi erkeği yedekler, serseri ile sevişir. yaş kemale erdiğinde de ciddi erkeklerden birine pişşt der, döngüyü tamamlar.
dünyanın en boş ve anlamsız tespitlerinden biridir.

çünkü kadının kriteri herşeyden önce dış görünüştür, erkeğin de öyle.
komik erkegin kaypaklıgı vardır. yani kadın ciddi düsünmek zorundadır. ilerisi icin tabii. cocuk hayali vardır belli bir yasam standardını yakalama gayesi vardır. cocuklarına iyi bir gelecek sunma kaygısı vardır. komik erkekte bunları goremez ve ona güvenemez kadın. öyle ya ülkemizde erkek dedigin erkek gibi olmalı oyle götü başı oynamamalı. kodu mu oturtmalı erkek dediğin. bir işi olmalı üstelik iyi bir maası ve sigortası da olmalı güclü olmalı otariter olmalı kodumu oturtmalı. erkek dedigin komik olmamalı aglamamalı yani insan olmamalı. her yerde ciddi olmalı ister maas kuyrugunda ister yatakta ciddiyetle işini yapmalı.

kadın güvenemez komik erkeğe kaypak erkeğe haklıdır belki oyle ogretilmiştir oyle gormüştür. babasının güldügünü gormemiştir ve kafasındaki erkek modeli ciddidir. komik erkek kücük erkek kardesidir ve ondan koca olmaz sadece arkadas olur ve güler.
yaman çelişki.
(bkz: sevişirken komikleşen ciddi erkek)
"çünkü sevişmek ciddi iştir" diye devam etmesi muhtemel olan bir aforizma. *
yarım yamalak genetik bilgimle karşı çıkacağım fikirdir. kadınlar sadece ciddi erkeklerle sevişseydi komik erkeklerin nesli birkaç yüzyıllık bir süreç içinde tükenirdi. di mi ama?
(bkz: kısır döngü)
evliliğin ciddi bir müessese olmasından dolayı sevişmenin de ciddi bir iş olduğu kanısına varmış kadınları örnekleme olarak almış genelleme. elbette ki kadın komik erkeğe gülecektir ki komik olana gülmenin cinsiyetle ilgisi yoktur tek ayrım sevişme konusundadır. genel kanı erkeklerin sevişmek için komik,ciddi,sıkıcı,neşeli vs tarzı sıfatlar aramamasıdır. kadınların erkeklerden daha seçici olduğu gibi bir genel düşüncenin ışığında da olabilitesi yüksek bir önermedir. bugün ciddiyi seçer, yarın neşeliyi, öbür gün uykucuyu, derken öfkeliyi bir bakmışsın şakacıyı...
(bkz: sıra size de gelecek)
- hahahaha çok komik adamsın sen ya

+ saol canım, içeriye gidip sevişelim mi bebeğim?

+ kadin komik erkege guler ciddi erkekle sevisir cezmi

- ne lan bu biri ''altıma sıçtım gülmekten sevişemem'' diyor biri ''ciddi erkek olmak'' lazım diyor ne zaman sevişicem lan ben hatunlarla

+ hazırım

- ne zaman çıkardın sen üstünü lan

+ gel hadi gel ciddi erkeğim benim

- o meme ucu mu G-3 kurşunu mu yavrum benim.
(bkz: zeka dipsiz kuyu uyu koçum uyu)
okan bayülgen sayesinde öğrendiğim ve uygulayıp tecrübe ettiğim gerçek.
komik erkek komiklik yaparken komik duruma dusuyorsa, dogru olabilecek onermedir. ama komik duruma dusmeden kaliteli espriler yapabilen erkekler her zaman populerdir.
maalesef tam tersi.
eğer doğruysa -ki hayatta ender doğrularından biri olduğunu düşünüyorum- mehmet ali erbil' in 2 bin kere çürüttüğü tez.
cem yılmaz'ın 5 bin kere çürüttüğü tez.*
(bkz: bu sefer güldürmedi)
bakın yemin ediyorum daha ilk başlığı gördüğümde bluevelve! diye sesli söyledim. bu kadar olmaz kardeşim.
kendimin çürüttüğü tezidr. hem ciddi hem komiğim ama hatun yok etrafta. abaza abaza dolanıyoruz sonra..
güncel Önemli Başlıklar